Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość




Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pożyczki krótkoterminowe o przejrzystych zasadach

pożyczki

Coraz więcej osób jest zainteresowanych możliwością ubiegania się o pożyczki krótkoterminowe. Co jest powodem takiej sytuacji? Przede wszystkim fakt, że chwilówkę można otrzymać na dowolne potrzeby. Mogą to być potrzeby typowo przyziemne, na remont mieszkania, na kupno nowego samochodu lub mogą to być potrzeby ze skali marzeń, na przykład wykupienie atrakcyjnej cenowo wycieczki bądź skorzystanie z innej atrakcyjnej oferty.
Najważniejszą rzeczą, jaką pożyczkobiorca musi określić jest kwota, jaką chce pożyczyć. Jest to bardzo ważne bowiem trzeba pożyczyć taką kwotę, jaką będzie się w stanie spłacić. Warto też pamiętać, iż aby można było uzyskać pożyczkę, trzeba jedynie okazać się minimalną dokumentacją.

Proces składania wniosku o pożyczkę
Jak wygląda w praktyce składanie wniosku? Po pierwsze trzeba wejść na stronę internetową instytucji finansowej, jednocześnie posiadając przy sobie dowód osobisty. Tak przygotowana osoba może wówczas wypełnić stosowne dane we wniosku wstępnym czyli rejestrującym. Trzeba spisać dane dowodowe i następnie może być potencjalny pożyczkobiorca poproszony przez system, o zrobienie weryfikacyjnego przelewu na konto instytucji finansowej. Oczywiście nie jest to żadna wysoka kwota, wręcz przeciwnie, najczęściej jest to koszt zaledwie kilku groszy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, firma pożyczkowa może potwierdzić dane personalne osoby, która ubiega się o taką pożyczkę. Przed zaciągnięciem pożyczki warto porównać ofertę z innymi dostępnymi okazjami. Służą temu na przykład takie rankingi chwilówek jak Centrum Pożyczek 360, dzięki którym można szybko zapoznać się z wieloma ofertami.

Pożyczka udzielona bez poręczycieli
Bardzo istotną informacją jest także fakt, że daną pożyczkę można otrzymać całkowicie samodzielnie, oznacza to, że nie trzeba fatygować żadnych poręczycieli. Ważną kwestią jest również temat RRSO. Każda pożyczka posiada jakieś oprocentowanie, jednak bardzo często pożyczkobiorca zmaga się z niską stopą procentową. Ciekawostką jest fakt, że pierwszą pożyczkę można już otrzymać za darmo. W razie jakichkolwiek pytań, firma pożyczkowa może udzielić wielu odpowiedzi zarówno poprzez formularz online jak i również za pomocą kontaktu telefonicznego czy drogi e-mailowej. Na wsparcie techniczne może liczyć pożyczkobiorca przez cały okres trwania pożyczki.

Pożyczka udzielana w trybie 24-godzinnym
Co jeszcze wyróżnia pożyczki krótkoterminowe na tle innych form finansowych? Otóż, wsparcie finansowe ,,uruchomione jest w trybie 24-godzinnym". Osoba może ubiegać się o pożyczkę w dowolnej chwili. Wszystko odbywa się zdalnie, za pomocą komputera, tabletu, telefonu komórkowego, laptopa czy notebooka. Cała procedura składania wniosku jest bardzo prosta. Warto pamiętać, że po złożeniu wstępnego wniosku następuje krok ze strony firmy pożyczkowej. W trakcie rozmowy konsultant informuje o decyzji w sprawie pożyczki. Jeśli decyzja jest rozpatrzona pozytywnie to wówczas pieniądze ,,lądują" na koncie w niedalekim czasie. Zazwyczaj od złożenia wniosku na stronie instytucji finansowej a przelaniu pieniędzy przez firmę pożyczkową, nie mija nawet 24 godziny. Oznacza to, że pożyczki krótkoterminowe są bardzo szybką formą wsparcia finansowego.



0 Komentarze