Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pożyczki przez internet – szybko, tanio, bez zbędnych formalności

pożyczki

Kto kiedykolwiek pożyczał pieniądze w zwykłym banku wie najlepiej, jak dużo formalności trzeba wypełnić, by otrzymać kredyt. Przede wszystkim tracimy więc czas – tym bardziej, że zazwyczaj trzeba się pojawiać w placówkach osobiście. I to nie tylko jeden raz! Skoro jednak technologia ułatwia nam życie na każdym kroku, także i w sferze finansowej powstały liczne ułatwienia. W tym momencie w pewnych instytucjach pożyczki udzielane są przez internet!
Kto kiedykolwiek pożyczał pieniądze w zwykłym banku wie najlepiej, jak dużo formalności trzeba wypełnić, by otrzymać kredyt. Przede wszystkim tracimy więc czas – tym bardziej, że zazwyczaj trzeba się pojawiać w placówkach osobiście. I to nie tylko jeden raz! Skoro jednak technologia ułatwia nam życie na każdym kroku, także i w sferze finansowej powstały liczne ułatwienia. W tym momencie w pewnych instytucjach pożyczki udzielane są przez internet! Wystarczy mieć połączenie z internetem, by na dowolnym urządzeniu, w dowolnej chwili wysłać wniosek pożyczkowy i czekać na decyzję kredytową – a wkrótce i na kredyt! Co warto wiedzieć o pożyczkach przez internet? Przede wszystkim – czy są one bezpieczne?

Zalety pożyczek przez internet

Pożyczki udzielane przez internet to tak zwane chwilówki. Liczne, świetne oferty tego typu można znaleźć na tej stronie. Są to kredyty krótkoterminowe, które zwykle udzielane są na małe kwoty, jednak za to bez zbędnych formalności. W celu zdobycia pieniędzy wystarczy wysłać swoje zgłoszenie – wniosek kredytowy – z podstawowymi danymi. Na ich podstawie instytucja podejmuje decyzję co do udzielenia kredytu, bądź też odmawia. Wśród zalet takich pożyczek wymienia się przede wszystkich ich łatwą dostępność, szybkość decyzji, a także wygodę. Wszystko można przecież załatwić przez internet! Plusem jest też brak stosowania dodatkowych zabezpieczeń, a czasem nawet brak weryfikacji historii kredytowej w BIK czy KRD. Nikt nie musi niczego poręczać, ani nawet wiedzieć, że coś pożyczyliśmy! Wszystko załatwia się dyskretnie – na ekranie monitora.

Wady pożyczek przez internet

Wady? Z pewnością jedna rzuca się w oczy od razu – jeśli ktoś nie zna się na nowych technologiach, może mieć problem z zaciągnięciem takiego zobowiązania. Z pewnością ludzie młodzi z łatwością sobie poradzą. Osoby w późnym wieku średnim czy osoby starsze mogą już jednak nie podołać. Wśród innych wad są dosyć wysokie koszty – wynikające z oprocentowania, opłat takich jak prowizja, czy też ubezpieczenie. Na szczęście jeśli chodzi o oprocentowanie niezbyt odczuwamy jego wysokość, bo takie pożyczki są udzielane na krótki okres czasu i na niewielkie kwoty. Dla niektórych samo to w sobie jest wadą – jeśli potrzebujemy dużej gotówki, niestety musimy poszukać innych ofert.0 Komentarze