Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pożyczki przez Internet - warunki w Szybka Gotówka


Obecnie na rynku istnieje wiele firm, zajmujących się udzielaniem popularnych chwilówek. Warto dokładnie zapoznać się z ich ofertą, aby wybrać tę, która proponuje najkorzystniejsze warunki. W rankingu najlepszych firm wysokie miejsce zdobywa Szybka Gotówka. Poniżej opisujemy kto i na jakich zasadach może skorzystać z jej oferty.
Warunki otrzymania pożyczki
Na udzielenie wsparcia finansowego ze strony firmy Szybka Gotówka może liczyć każdy, kto:
 • Ukończył 18 lat
 • Jest obywatelem Polski
 • Legitymuje się dowodem osobistym
 • Posiada nr. PESEL
 • Jest właścicielem indywidualnego rachunku bankowego w placówce działającej na terenie Polski oraz aktywnego telefonu komórkowego
 • Nie posiada żadnych niespłaconych pożyczek, ani innych nieuregulowanych zobowiązań finansowych
Klient, który spełnia powyższe warunki, może złożyć wniosek przez Internet lub telefonicznie. W trakcie uzupełniania go, zostanie poproszony o podanie podstawowych danych osobowych oraz informacji dotyczących aktualnego źródła dochodów, czy zatrudnienia. Nie musi ich jednak potwierdzać żadnymi dokumentami. Na koniec wymagana jest weryfikacja konta bankowego. Przy okazji, możesz dostać pożyczkę przez Internet na tej stronie.

Analiza wniosku odbywa się bardzo szybko i często już po kilku minutach klient otrzymuje odpowiedź. Jeśli wszystkie podane w formularzu informacje są zgodne z prawdą, a pożyczka została przyznana, pieniądze trafią na wskazane konto nawet w przeciągu 15 minut.

Brak ukrytych kosztów
Szybka Gotówka cechuje się prostymi, jasnymi i uczciwymi zasadami. Całkowity koszt każdej pożyczki przedstawiany jest w czytelny sposób jeszcze przed złożeniem wniosku. Dzięki temu klient ma świadomość, jaką kwotę będzie musiał zwrócić. Dodatkowo, stali klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki. Również dla osób, które chcą skorzystać z usług firmy po raz pierwszy, przygotowano atrakcyjne promocje - mogą one wziąć pożyczkę, której RRSO wynosi 0%. Oznacza to, że pożyczona kwota nie jest obarczona żadnymi kosztami dodatkowymi i w dniu udzielenia pożyczki jest dokładnie taka sama, jak w dniu jej zwrotu.

Ponadto, każdy może dobrać okres spłaty zobowiązania do własnych możliwości i preferencji.

Opinie klientów
Osoby, które skorzystały z usług tej firmy, wyrażają swoje zadowolenie jakością obsługi i szybkością rozpatrywania wniosków. Na uznanie zasługują jasne warunki współpracy, minimum formalności i możliwość załatwienia wszystkiego online, bez konieczności wychodzenia z domu. Większość z nich deklaruje, że w razie potrzeby ponownie skorzysta z tej pożyczki.0 Komentarze