Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Prywatna pożyczka gotówkowa alternatywą dla kredytu z banku


Bank odmówił Ci pożyczki? Nie chcesz brać typowej wysokooprocentowanej chwilówki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – prywatną pożyczkę od niezależnych inwestorów. Sprawdź, na czym to polega.
Jeszcze do niedawna osoby, które nie otrzymały kredytu w banku, były skazane na udanie się do parabanków, proponujących pożyczki na bardzo wysoki procent. Trzeba było je spłacić szybko, aby nie musieć oddać dwa razy więcej, niż się pożyczyło. Teraz już nie trzeba tak ryzykować. Popularne stają się tak zwane prywatne pożyczki gotówkowe, czyli kredyty od prywatnych osób. Chętne osoby, które dysponują gotówką ogłaszają się na stronach typu Kokos.pl. Z pomocą profesjonalistów, wyrażają chęć pożyczenia na przykład 1000 zł na miesiąc. Oprocentowanie jest dostosowywane do potrzeb inwestora tak, aby mógł on na takiej pożyczce zarobić. Zazwyczaj warunki są atrakcyjne zarówno dla pożyczającego, jak i osoby pożyczającej.

Bezpieczny system pożyczania

Najważniejsze jest to, iż prywatne pożyczki gotówkowe, dzięki zarządzaniu przez profesjonalne instytucje działające w sieci, są całkowicie bezpieczne. Transakcja związana z pożyczaniem i oddawaniem pieniędzy jest monitorowana oraz kontrolowana, podobnie jak w bankach. W związku z tym, żadna ze stron nie ponosi ryzyka związanego z taką transakcją. Jest to zatem świetny sposób na pozyskanie potrzebnych pieniędzy, bez konieczności udawania się do banku czy innej instytucji finansowej. Całą transakcję można sfinalizować przez Internet.

Dla kogo pożyczki od prywatnych inwestorów?

Na pożyczki od prywatnych inwestorów może zdecydować się każdy. Zwykle jednak jest to ostatnia deska ratunku dla osób znajdujących się na czarnej liście BIK czy KRD. Takie osoby nie mają szans na otrzymanie pożyczki od banku. Są bowiem dla tych instytucji niewiarygodne. Dzięki pożyczkom prywatnym, sytuacja finansowa tych osób może się poprawić. Inwestorzy nie sprawdzają historii kredytowej ani celu pożyczki. Występuje tu więc większa swoboda i znacznie mniej formalności, niż przy tradycyjnej drodze pozyskiwania funduszy.0 Komentarze