Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Szybka pożyczka na dowolny cel? Najlepiej w Internecie


Każdemu z nas może zdarzyć się sytuacja, w której trzeba pilnie zorganizować gotówkę – mogła przytrafić się awaria, albo przeciwnie – potrzebujesz nowego telewizora, a w sklepie trwa promocja na dokładnie taki sprzęt, o jakim marzysz. Dobra wiadomość jest taka, że w Internecie możesz wystąpić o pożyczkę i jeszcze tego samego dnia mieć pieniądze na koncie. Jak to działa?
Różne kwoty, różne terminy spłaty


Od lat na polskim rynku finansowym popularność zyskują firmy udzielające pożyczek pozabankowych za pośrednictwem Internetu. Różne instytucje oferują różne kwoty i terminy spłaty – przykładowo firma Vippo udziela pożyczek na kwoty od 1000 do 5000 złotych na okres od sześciu do 36 miesięcy. Pożyczka z terminem spłaty dłuższym niż jeden miesiąc umożliwia klientowi rozłożenie płatności na mniejsze raty, a co się z tym wiąże, ułatwia spłatę zobowiązania. Zasadniczą zaletą pożyczania pieniędzy w Internecie jest oszczędność czasu. Klient nie musi nawet wychodzić z domu, by zrealizować swoje potrzeby. Nie musi stać w kolejkach, co mogłoby wiązać się z ryzykiem niezałatwienia sprawy szczególnie w okresie ferii i wakacji, gdy cześć pracowników jest na urlopach i nie ma komu obsługiwać klientów. W Internecie tego problemu nie ma.


Jak wygląda pożyczanie online?


Pierwszym krokiem jest znalezienie oferty firmy, której propozycja najbardziej nam odpowiada. Gdy już to zrobimy, będziemy mogli wybrać potrzebną nam kwotę i termin spłaty – odbywa się to za pomocą intuicyjnych suwaków. Gdy to mamy już za sobą, wypełniamy wniosek o pożyczkę i czekamy na odpowiedź firmy. W przypadku pozytywnej decyzji, którą dostaniesz w ciągu kilku minut, zapoznajesz się z umową, formularzem i harmonogramem spłaty – jeśli zdecydowałeś się na pożyczkę ratalną – a następnie czekasz na przelew. Jeśli masz konto w tym samym banku, co firma pożyczkowa, pieniądze dostaniesz bardzo szybko, nawet tego samego dnia. Zanim to jednak nastąpi, musisz wykonać przelew weryfikacyjny, który działa jak podpisanie umowy. Wystarczy przelać 1zł na konto wierzyciela – jak widzisz nie jest to duża kwota – co ma tylko potwierdzić, że dane, które podałeś przy wypełnianiu wniosku są zgodne z rzeczywistością. Warto dodać, że wszystkie informacje, które podajesz są bezpieczne. Godne zaufania firmy, a tylko z takimi warto współpracować, używają nowoczesnych metod szyfrujących dane klientów, czyli zapewniających ich pełne bezpieczeństwo.


Kto może pożyczyć w Internecie?


Każda firma pozabankowa ma swój zestaw warunków, które trzeba spełnić, by zaciągnąć pożyczkę, ale jest kilka cech wspólnych. Przede wszystkim musisz być osobą pełnoletnią, choć czasami minimalny wiek klienta to 25 lat. Ponadto musisz być obywatelem Polski i – w większości przypadków – nie możesz figurować w żadnym rejestrze dłużników. Ten ostatni punkt jest szczególnie ważny – trudno dostać pożyczkę, będąc na takiej liście, a na kredyt w banku nie można w ogóle liczyć. Historia dłużnika może się za nim ciągnąć przez lata, warto o tym pamiętać. Trzeba pilnować terminów wszystkich zobowiązań finansowych, ponieważ czasem wystarczy kilka niezapłaconych rachunków, a już możemy znaleźć się w rejestrze Biura Informacji Kredytowej, ERIF lub BIG Infomonitor.0 Komentarze