Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Uwaga na serwis pożyczkowy Grumman


Osoby które chcą pożyczyć pieniądze powinny szerokim łukiem omijać serwis pożyczek społecznościowych Grumman. Jak twierdzą ludzi którzy próbowali składać wnioski w tej firmie, otrzymują oni fikcyjne kody, które później trzeba wysłać za pośrednictwem esemesa, Gdy wnioskodawca to zrobi, pożyczki w dalszym ciągu nie można uzyskać, a koszty rosną.
Gunman sam w sobie nie jest pożyczkodawcą, ale tylko umożliwia udzielanie tzw.pożyczek społecznościowych. Tak przynajmniej możemy zrozumieć ze strony internetowej firmy. I od razu zaznaczmy, że strona jest profesjonalnie przygotowana, jest na niej kalkulator regulamin itp. Jednakże gdy przyjrzymy się dokładnie, okaże się, że na stronie nie ma żadnych danych kontaktowych (adres, telefon), a także danych przedstawiających REGON, czy NIP. A to już powinno wzbudzić w nas czujność.

Gdy przyjrzymy się opłatą i kosztom, jakie firma wymaga od swoich klientów, natychmiast zobaczymy że są one bardzo wysokie. Przykładowo za samo przesłanie wniosku musimy zapłacić ponad 35 zł. Koszty te nie są w żaden sposób ujęte w kalkulatorze znajdującym się na stronie. Jeszcze pół biedy, gdyby po uiszczeniu tych opłat, pieniądze rzeczywiście były przelewane na konta wnioskodawców. Ale niestety tak się nie dzieje. Dlatego ostrzegamy przed firmą Grumman i radzimy pożyczać pieniądze w sprawdzonych firmach, których w naszym kraju funkcjonuje bardzo dużo.0 Komentarze