Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Pożyczki społecznościowe


Pożyczki społecznościowe – czym jest social len...

wrz 18 2019 12:13 | mentalny w Pożyczki społecznościowe

Chcesz pożyczyć pieniądze? Możesz zrobić to w banku lub firmie pożyczkowej, ale warto także sprawdzić pożyczki społecznościowe. Co to jest?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pożyczka społecznościowa - krok po kroku

wrz 22 2017 07:28 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Co mogą zrobić osoby, które z różnych powodów nie dostaną kredytu w banku? Mogą one pożyczyć pieniądze od osób prywatnych. Jest to dzisiaj tym łatwiejsze, że w naszym kraju działa kilka specjalnych serwisów internetowych, które “kojarzą” ze sobą tych, którzy mają nadwyżki finansowe i chcą je pożyczyć innym by uzyskać zysk, z tymi, którym brakuje pieniędzy. Mówimy tu oczywiście o pożyczkach społecznościowych, które od kilku lat cieszą się coraz to większą popularnością.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka społecznościowa i 1 więcej...

Co zrobić by szybciej dostać pożyczkę społeczno...

lut 27 2018 08:18 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe pojawiły się w naszym kraju już kilka lat temu. I chociaż coraz więcej osób spotkało się z tym produktem finansowym, to jednak w dalszym ciągu nie cieszą się one taką popularnością, jak np. w krajach Europy Zachodniej. Na pewno jednym z powodów tego stanu rzeczy jest fakt, że za mało jest w naszym kraju Inwestorów, czyli osób, które poprzez pożyczki chcą pomnażać swoje oszczędności. A ci którzy już są, starają się ostrożnie dobierać klientów, aby zminimalizować ryzyko utraty swoich pieniędzy. W związku z tym, bardzo często czas na uzyskanie pieniędzy wydłuża się w nieskończoność, a i często się zdarza, że pożyczki nie udaje się dostać. Co więc zrobić, aby szybciej dostać pożyczkę społecznościową? Poniżej kilka porad.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczka społecznościowa i 1 więcej...


Czy inwestycja w pożyczki społecznościowe jest...

wrz 25 2017 20:20 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Stopy procentowe jakie obowiązują obecnie w naszym kraju są bardzo niskie. Na pewno cieszą się z tego ci, którzy mają kredyty, gdyż dzięki temu płacą niższe raty. Jednakże osoby, które mają oszczędności i chcą je w bezpieczny sposób ulokować w banku, na pewno nie będą zadowoleni. Albowiem oprocentowanie lokat czy kont oszczędnościowych jest niskie i w związku z tym także uzyskiwane zyski z tych produktów oszczędnościowych jest niskie. To właśnie dlatego osoby posiadające jakieś wolne środki szukają innych sposobów, aby pomnożyć swoje pieniądze. Jedną z takich alternatyw są pożyczki oszczędnościowe. Pozwalają one na uzyskanie wyższych zysków, ale inwestycja tego typu jest obarczona nieco większym ryzykiem.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pożyczki społecznościowe - zalety i wady

cze 22 2017 12:34 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Z pojęciem pożyczka społecznościowa, spotykamy się coraz częściej. Coraz więcej osób wie, że są to pożyczki udzielane za pośrednictwem specjalnych portali, na których „spotykają się” ci, którzy mają braki finansowe i są zmuszeni do pożyczenia pieniędzy z tymi osobami, które mają nadwyżki finansowe i chcą je zainwestować poprzez pożyczenie ich innym.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    pożyczki społęcznościowe i 1 więcej...


Co zweryfikować przy pożyczce społecznościowej

kwi 18 2017 10:57 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe to coraz popularniejszy sposób pożyczania pieniędzy. Na pewno jest on konkurencyjny zwłaszcza w przypadku pożyczek pozabankowych, szczególnie jeśli chodzi o koszty. Jednakże sporo osób narzeka, że muszą na pieniądze, a raczej na oferty Inwestorów długo czekać. Co więc zrobić, aby uzyskać pieniądze szybciej? Oprócz dobrej oferty, musimy wzbudzić jak największe zaufanie u inwestorów, a możliwe jest to dzięki systemowi weryfikacji.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Co to pożyczki społecznościowe

lis 02 2016 10:25 | Marcin w Pożyczki społecznościowe

Co większość z nas robi, gdy potrzebuje pożyczyć pieniądze? Najczęściej kierujemy się do banku, by złożyć wniosek o kredyt. Jest to niejako w naszej „tradycji”, gdyż jeszcze kilkanaście lat temu, po prostu innej alternatywy nie mieliśmy. Jednakże obecnie sytuacja ta wygląda całkiem inaczej. Na polskim rynku pojawiły się chociażby firmy parabankowe, które oferują szybkie pożyczki online. Ale dzisiaj mamy też inną alternatywę. Są nią pożyczki społecznościowe, które zyskują wśród Polaków coraz większą popularność.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----