Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Co zrobić by szybciej dostać pożyczkę społecznościową

pożyczka społecznościowa pożyczki społecznościowe

Pożyczki społecznościowe pojawiły się w naszym kraju już kilka lat temu. I chociaż coraz więcej osób spotkało się z tym produktem finansowym, to jednak w dalszym ciągu nie cieszą się one taką popularnością, jak np. w krajach Europy Zachodniej. Na pewno jednym z powodów tego stanu rzeczy jest fakt, że za mało jest w naszym kraju Inwestorów, czyli osób, które poprzez pożyczki chcą pomnażać swoje oszczędności. A ci którzy już są, starają się ostrożnie dobierać klientów, aby zminimalizować ryzyko utraty swoich pieniędzy. W związku z tym, bardzo często czas na uzyskanie pieniędzy wydłuża się w nieskończoność, a i często się zdarza, że pożyczki nie udaje się dostać. Co więc zrobić, aby szybciej dostać pożyczkę społecznościową? Poniżej kilka porad.
Czynnikiem którym w największym stopniu kierują się Inwestorzy, jest kwestia bezpieczeństwa. Po prostu nie chcą oni dopuścić do sytuacji, gdy stracą pożyczone pieniądze. Dlatego zanim udzielą komuś pożyczki, chcą wnioskodawcę jak najbardziej “prześwietlić”. Niezbędna do tego jest weryfikacja danych przez wnioskodawcę. A zweryfikować możemy nasze dane z dowodu osobistego, miejsce pracy, nasz dochód, wpisy do rejestrów dłużników itp. Im więcej danych zweryfikujemy, tym mamy większe prawdopodobieństwo, że ktoś nam zaufa i pożyczy nam pieniądze.

Inwestorzy chętniej pożyczą pieniądze takim osobom, które w serwisach oferujących pożyczki społecznościowe miały już zadłużenie i spłaciły je w terminie. Dlatego warto na początku zawnioskować o jakąś kwotę i spłacić ją w terminie. Oczywiście nawet taka niewielka pożyczka, będzie tworzyć naszą historię pożyczkową, na co z pewnością Inwestorzy zwrócą uwagę. Oczywiście gdy pożyczymy wyższe kwoty, spłacajmy je w terminie, gdyż może i w przyszłości będziemy potrzebować kolejnej pożyczki.

Na pewno zachętą dla Inwestorów może być także atrakcyjne oprocentowanie pożyczki. W przypadku pożyczek społecznościowych, sami ustalamy wysokość oprocentowania, więc jeżeli ustalimy je na atrakcyjnym poziomie, jest większe prawdopodobieństwo, że ktoś będzie skłonny przelać nam swoje pieniądze.

Uzyskanie pożyczki społecznościowej wcale nie musi być długotrwałym procesem. Stosujmy się do powyższych wskazówek, a z pewnością szybko po złożeniu wniosku, znajdą się Inwestorzy, którzy nam takiej pożyczki udzielą.0 Komentarze