Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Promocje produktów finansowych


Zagraniczne promocje bankowe. Czy Polacy mogą n...

mar 22 2022 16:08 | mentalny w Promocje produktów finansowych

Postępujący rozwój bankowości internetowej pozwala bankom zwiększać swoje zasięgi. W związku z tym trwa rywalizacja o nowych klientów. Szczególnie młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają do świata bankowości. Często, aby nakłonić ludzi do wybranie dane...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Promocja w Eurobanku – można zarobić nawet 240 zł

lut 03 2017 11:53 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Eurobank w bardzo aktywny sposób „walczy” o nowych klientów. Często organizuje różnego rodzaju promocje, które mają zachęcić nowe osoby, do zakładania w tym banku kont, lokat, czy do zaciągania w nim kredytów. Teraz Eurobank ma nową ofertę: „240 zł bankowo z Virgin Mobile”.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Hapipozyczki pomaga chronić nasze zdrowie

gru 21 2018 08:05 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Zyskująca coraz więcej klientów firma pożyczkowa Hapipozyczki proponuje swoim klientom kompleksową opiekę medyczną. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby które chcą w tej firmie pożyczyć pieniądze, jak i ci, którzy obecnie nie potrzebują dodatkowych środków finansowych. A wszystko dzięki Programowi Opieki Medycznej Hapizdrowie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    Hapipozyczki


Pierwsza Pożyczka 2.99% w Raiffeisen Polbank -...

sie 29 2017 07:43 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Raiffeisen Polbank, chce zachęcić ludzi do pożyczenia w tym banku pieniędzy. W związku z tym, wprowadził on promocję Pierwsza Pożyczka 2.99%.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Darmowy kredyt na zakup fotelika – nowa akcja N...

cze 16 2017 06:19 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Nowy bank na polskim rynku czyli Nest Bank, ogłosił właśnie, że wprowadza nowy darmowy kredyt. Jest to promocja związana z promowaniem bezpieczeństwa dzieci, w którą dosyć mocno ten bank się zaangażował. Każdy klient, kto pożyczy w Nest Banku do 2 000 zł i w ciągu dwóch miesięcy przyniesie do niego fakturę, że pieniądze z kredytu przynajmniej w 80% przeznaczone zostały na zakup fotelika samochodowego dla dziecka, nie będzie musiał płacić żadnych odsetek czy też prowizji. Będzie to po prostu kredyt za darmo – ile pożyczymy, tyle oddamy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt, darmowy kredyt i 1 więcej...


Zmiowy konkurs Ferratum Bank

lis 25 2016 09:56 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Ferratum Bank na swojej stronie internetowej ogłosił specjalny zimowy konkurs. Dzięki niemu, można wygrać bony Sodexo o wartości 200 zł.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Świąteczny Konkurs w Provident

lis 22 2016 08:00 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Jedna z najbardziej znanych w naszym kraju firm pożyczkowych czyli firma Provident, ma dla swoich klientów specjalny konkurs. Każdy, kto do 28 grudnia 2016 roku, zaciągnie Pożyczkę Samoobsługową, Pożyczkę Dopasowaną lub Pożyczkę dla Firm, może zostać zwolniony ze spłaty zadłużenia. A wszystko dlatego, że każdego dnia jedna pożyczka zaciągnięta w firmie Provident zostaje anulowana.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    Provident


Brak prowizji w Banku Millennium

lis 07 2016 21:28 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Znakomita wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcą ubiegać się o kredyt hipoteczny. Bank Millennium wprowadził promocje dla wszystkich klientów. Każdy, kto do dnia 31 grudnia 2016 roku złoży w tym banku wniosek o kredyt hipoteczny, pożyczkę hipoteczną, lub hipoteczny kredyt konsolidacyjny, nie będzie musiał płacić prowizji za udzielenie kredytu. Co więcej, osoby które mają w tym banku otwarte konto i płacą za pomocą karty debetowej, mogą liczyć jeszcze na obniżenie marży.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Promocja karty kredytowej w PKO BP

paź 27 2016 10:06 | Marcin w Promocje produktów finansowych

Bank PKO BP promuje swoje karty kredytowe MasterCard. Każdy, kto do 31 grudnia 2016 roku złoży wniosek o kartę kredytową i dokona nią transakcji na minimum 50 zł ma szansę na uzyskanie 50 zł w postaci bonu na zakupy w sieci Intersport. Jednakże aby z promocji skorzystać należy się spieszyć, gdyż bon otrzyma tylko pierwszych 16 tys osób, które złożą wniosek o kartę.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----