Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Świąteczny Konkurs w Provident

Provident

Jedna z najbardziej znanych w naszym kraju firm pożyczkowych czyli firma Provident, ma dla swoich klientów specjalny konkurs. Każdy, kto do 28 grudnia 2016 roku, zaciągnie Pożyczkę Samoobsługową, Pożyczkę Dopasowaną lub Pożyczkę dla Firm, może zostać zwolniony ze spłaty zadłużenia. A wszystko dlatego, że każdego dnia jedna pożyczka zaciągnięta w firmie Provident zostaje anulowana.
Co zrobić aby skorzystać z tej szansy? W ciągu 14 dni od zawarcia umowy, należy przesłać SMS-a z odpowiedzią na pytanie: „Co w Święta Liczy się dla Ciebie najbardziej”. Jeżeli akurat Tobie uda się otrzymać nagrodę w postaci spłaty pożyczki, zostaniesz o tym poinformowany za pomocą SMS-a.


0 Komentarze