Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Brak prowizji w Banku Millennium


Znakomita wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcą ubiegać się o kredyt hipoteczny. Bank Millennium wprowadził promocje dla wszystkich klientów. Każdy, kto do dnia 31 grudnia 2016 roku złoży w tym banku wniosek o kredyt hipoteczny, pożyczkę hipoteczną, lub hipoteczny kredyt konsolidacyjny, nie będzie musiał płacić prowizji za udzielenie kredytu. Co więcej, osoby które mają w tym banku otwarte konto i płacą za pomocą karty debetowej, mogą liczyć jeszcze na obniżenie marży.
Przypomnijmy, że maksymalny okres kredytowania w Banku Millennium to nawet 35 lat. Kredytobiorca może sobie wybrać, czy spłacać kredyt w ratach równych czy też malejących. Bank daje również możliwość zastosowania 24 miesięcznej karencji w spłacie kapitału, a także jednomiesięczne „wakacje kredytowe” w każdym roku spłaty.

Chcesz skorzystać z promocji - kliknij tutaj0 Komentarze