Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
- - - - -

Darmowy kredyt na zakup fotelika – nowa akcja Nest Bank

kredyt darmowy kredyt kredyt na fotelik

Nowy bank na polskim rynku czyli Nest Bank, ogłosił właśnie, że wprowadza nowy darmowy kredyt. Jest to promocja związana z promowaniem bezpieczeństwa dzieci, w którą dosyć mocno ten bank się zaangażował. Każdy klient, kto pożyczy w Nest Banku do 2 000 zł i w ciągu dwóch miesięcy przyniesie do niego fakturę, że pieniądze z kredytu przynajmniej w 80% przeznaczone zostały na zakup fotelika samochodowego dla dziecka, nie będzie musiał płacić żadnych odsetek czy też prowizji. Będzie to po prostu kredyt za darmo – ile pożyczymy, tyle oddamy.
Drugim warunkiem który należy spełnić by nie płacić za kredyt, jest konieczność wydania na fotelik kwoty co najmniej 500 zł. Co ważne, fotelik musi być fabrycznie nowy, a potwierdzeniem zakupu musi być faktura. Powinna zostać ona okazana w placówce banku lub też przesłana za pośrednictwem maila. Co ciekawe, każdy klient może skorzystać z tej promocji dwa razy, czyli może kupić dla swoich dzieci dwa foteliki.
Spłata kredytu, rozłożona zostanie na 10 miesięcznych rat. Jeżeli kredytobiorca nie przedstawi do banku faktury na zakup fotelika, kredyt będzie oprocentowany według normalnych stawek obowiązujących przy kredytach gotówkowych.
Nest Bank za pośrednictwem strony www.superfotelik.pl uczy też rodziców, jak mają wybierać i montować fotelik dla swojego dziecka. Akcji towarzyszy też dosyć mocna kampania reklamowa, której zadaniem jest przekonanie rodziców, do większej dbałości o bezpieczeństwo swoich dzieci.0 Komentarze