Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Hapipozyczki pomaga chronić nasze zdrowie

Hapipozyczki

Zyskująca coraz więcej klientów firma pożyczkowa Hapipozyczki proponuje swoim klientom kompleksową opiekę medyczną. Mogą z niej skorzystać zarówno osoby które chcą w tej firmie pożyczyć pieniądze, jak i ci, którzy obecnie nie potrzebują dodatkowych środków finansowych. A wszystko dzięki Programowi Opieki Medycznej Hapizdrowie.
Program Hapizdrowie obejmuje

- Konsultacje lekarskie - prowadzi je lekarz rodzinny, kardiolog, okulista, alergolog, urolog, ginekolog i chirurg ogólny,
- Badania laboratoryjne - morfologia, mocz, OB, potas, sód, glukoza, kreatynina, CRP
- Badania diagnostyczne - EKG wraz z opisem.

Co musimy zrobić by skorzystać z programu? Jeżeli ubiegamy się o pożyczkę w Hapipozyczki, wystarczy podczas składania wniosku wybrać opcję pożyczki z programem opieki medycznej. Jeżeli nie chcemy na razie pożyczyć pieniędzy, musimy wypełnić odpowiedni formularz znajdujący się na stronie Hapipozyczki i wykonać przelew w wysokości 360 zł. Musimy pamiętać, że w przypadku korzystania z pożyczki koszt opieki to 300 zł rocznie.

Placówki medyczne z których możemy korzystać w ramach programu znajdują się na terenie całego kraju, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem ich. Ich spis znajduje się na stronie Hapipozyczki.0 Komentarze