Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Pierwsza Pożyczka 2.99% w Raiffeisen Polbank - super promocja


Raiffeisen Polbank, chce zachęcić ludzi do pożyczenia w tym banku pieniędzy. W związku z tym, wprowadził on promocję Pierwsza Pożyczka 2.99%.
Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci banku, jak i ci którzy z jego oferty już korzystali. Ważne jest tylko, by aktualnie nie posiadać w Raiffeisen Polbank żadnych kredytów czy pożyczek. Jeżeli spełnimy te warunki, możemy złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę. Możemy wnioskować o maksymalnie 4 000 zł, a spłatę zadłużenia możemy rozłożyć na 2 lata. Jedynym kosztem jaki ponosimy w związku z pożyczką, jest prowizja wynosząca 2.99%. Pożyczka nie jest oprocentowana!!! Pieniądze możemy uzyskać już w ciągu jednej wizyty w banku. Nie ma tu potrzeby dostarczania dokumentów potwierdzających zarobki - wystarczy tylko dowód osobisty. Pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, gdyż bank nie wnika na co je wydamy.


0 Komentarze