Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Promocja w Eurobanku – można zarobić nawet 240 zł


Eurobank w bardzo aktywny sposób „walczy” o nowych klientów. Często organizuje różnego rodzaju promocje, które mają zachęcić nowe osoby, do zakładania w tym banku kont, lokat, czy do zaciągania w nim kredytów. Teraz Eurobank ma nową ofertę: „240 zł bankowo z Virgin Mobile”.
Co trzeba zrobić by skorzystać z promocji Eurobanku
Najważniejszą czynnością którą musi wykonać osoba, która chce skorzystać z promocji, jest założenie konta w Eurobanku. Można to zrobić zarówno przez Internet lub też w placówce banku. Musimy to zrobić do dnia 31.03.2017 roku. W przypadku zakładania rachunku przez Internet, umowa musi zostać podpisana do dnia 14.04.2017 roku. Gdy rachunek będzie już założony, otrzymamy od banku kartę płatniczą. Za pomocą tej karty, powinniśmy dokonać w ciągu każdego miesiąca dokonać przynajmniej 3 płatności na kwotę co najmniej 50 zł. Można płacić zarówno w sklepach internetowych, jak i w sklepach stacjonarnych. Oprócz tego, w każdym miesiącu powinniśmy doładować konto w sieci komórkowej Virgin Mobile co najmniej na kwotę 19 zł. Doładowanie to powinno dokonać się za pośrednictwem konta w Eurobanku. Konto możemy doładować za pośrednictwem aplikacji mobilnej Eurobanku i Virgin Mobile, a także za pośrednictwem stron internetowych Eurobanku i Virgin Mobile. Więcej

Ile możemy zarobić na promocji 240 zł bankowo z Virgin Mobile
Każda osoba, która spełni wszystkie warunki promocji, otrzyma miesięcznie 20 zł na konto w Eurobanku. W sumie, można więc zarobić 240 zł, gdyż promocja będzie trwała 12 miesięcy. Ponadto każdy kto założy konto w Eurobank, nie będzie musiał za nie płacić przez dwanaście miesięcy. Podobnie za darmo będzie karta płatnicza.
Z oferty może skorzystać każdy, skończył 18 lat i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miał żadnego rachunku czy też nie był współwłaścicielem rachunku w Eurobanku.

>> OTWÓRZ DARMOWE KONTO W EUROBANKU <<
0 Komentarze