Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Program 500+ pomaga wyjść z długów


BIG InfoMonitor i Biuro Informacji Kredytowej przeprowadziło badanie, z którego wynika, że co trzeciej rodzinie pobierającej świadczenia z tytułu programu 500+ udało się wyjść z długów.
Badanie pokazuje, także, że chociaż 12% rodzin pobierających świadczenie 500+ nie pozbyło się całkowicie swoich długów, to jednak pieniądze z tego programu pozwoliły na unikanie kolejnych pożyczek. Program ten dla 10% rodzin wpłynął na poprawę zdolności kredytowej, dzięki czemu mogły one pożyczyć pieniądze w banki. 17% rodzin zmniejszyło dzięki pieniądzom z 500+ przeterminowane kredyty i pożyczki.

Jak twierdzą przedstawiciele BIG InfoMonitor wyraźnie widać spadek odsetek osób, które mają zaległe kredyty. Jako przykład można podać, że na koniec I kwartału 2016 zaległości przeterminowane o co najmniej 60 dni miało 38,2% zgłoszonych do rejestru, a na koniec II kwartału 2017 liczba ta spadła do 33,8%.0 Komentarze