Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Własna firma Archiwum

Leasing lawet - jak rozpocząć działalność w zak...

lut 06 2020 12:56 | mentalny w Własna firma

Rozpoczynając prowadzenie firmy mamy przed sobą wiele wydatków, związanych z inwestowaniem w jej kapitał. Musimy zadbać o płynność finansową nowej firmy nawet w przypadku, gdy nie została jeszcze wystawiona faktura za usługi. Auto - laweta, czyli działalność w zakresie pomocy drogowej to znakomity pomysł na biznes, jednak rozpoczęcie działalności wymaga inwestycji w flotę.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Dlaczego warto ubezpieczyć firmę?

gru 02 2019 14:38 | mentalny w Własna firma

Ubezpieczanie firmy to aspekt prowadzenia działalności gospodarczej, który umyka wielu niedoświadczonym przedsiębiorcom. To niedopuszczalne przeoczenie! W biznesie, tak jak w życiu, warto być przygotowanym na niespodziewane wypadki i zdarzenia losowe. Także czynnik ludzki - pracownicy i kontrahenci - bywają zawodni. Zasady BHP, regulaminy i kontrakty służą temu, by zapobiec kryzysom, jednak nawet najlepsze regulacje nie uchronią nas przed wszystkimi wypadkami losowymi.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak firmy mogą utrzymać płynność finansową

mar 29 2019 10:25 | Marcin w Własna firma

Nie ma chyba firmy, która nie miałaby problemów z kontrahentami, którzy nie płacą za wystawione faktury na czas. Jak łatwo się domyśleć, taka sytuacja nie jest zbyt komfortowa, gdyż każdy biznesmen potrzebuje pieniędzy, by w prawidłowy i co ważne zaplanowany sposób rozwijać swoją firmę. Dlatego też każda osoba prowadząca swoją firmę powinna robić wszystko, by nie mieć zatorów płatniczych. Jak to zrobić? Poniżej podamy kilka wskazówek.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym jest e-faktoring?

lut 01 2019 12:10 | mentalny w Własna firma

Rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które pozwala na utrzymanie płynności finansowej, dzięki specyfice swojego działania. Finansowanie elektroniczne to wygodniejsza, szybsza i łatwiejsza forma finansowania, która dla firm staje się często rozwiązaniem ich dotychczasowych problemów.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czym jest faktoring?

paź 19 2017 09:58 | mentalny w Własna firma

Prowadząc własną działalność gospodarczą, nie jest łatwo utrzymać płynność finansową. Dotyczy to zwłaszcza tych rodzajów działalności, w których stosuje się odroczenia płatności za wykonaną usługę lub dostarczony towar na dłuższy okres czasu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Jak sfinansować rozwój firmy

lis 04 2017 06:14 | Marcin w Własna firma

Często zdarza się, że osoba prowadząca swój własny biznes, chciała by go rozwinąć, ale nie ma na to wystarczających środków. A niestety trzeba je mieć, by kupić nowe produkty, maszyny, czy aby wybudować nową halę produkcyjną. Na całe szczęście, przedsiębiorcy mogą dzisiaj pozyskać środki finansowe “z zewnątrz”, dzięki czemu rozwój praktycznie każdej firmy jest możliwy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Niezapłacone faktury - zmora każdego freelancera

sie 30 2017 18:18 | mentalny w Własna firma

Praca na własny rachunek staje się coraz bardziej popularna. Wykonywanie zleceń dla różnych klientów to przyszłość zawodowa, według prognoz etat może odejść do lamusa wraz z wszystkimi rutynowymi zawodami, które dziś wykonują ludzie, a w niedługim czasie zaczną je wykonywać programy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Czy opłaca się pożyczać pieniądze na rozwój firmy

sie 22 2017 06:52 | Marcin w Własna firma

Marzenia o własnej firmie nie jest łatwo zrealizować. Albowiem dosyć ważnym czynnikiem, który determinuje rozwój biznesu, są ograniczenia finansowe, które niestety dotykają wielu z nas. I chociaż mamy doskonały pomysł na własną działalność, mamy profesjonalny biznesplan i wiele chęci do pracy, to jednak czasami bariera finansowa związana z rozpoczęciem działalności jest dla nas nie do przeskoczenia.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    kredyt obrotowy i 2 więcej...

Założenie spółki czy jej zakup? Co się bardziej...

sie 14 2017 01:38 | mentalny w Własna firma

Transformacja gospodarcza jaka miała miejsce po upadku systemu komunistycznego, wyzwoliła w naszych rodakach ogromną chęć do prowadzenia własnych interesów. Prywatne firmy, wyrastały wtedy jak „grzyby po deszczu”, gdyż prawie każdy chciał sprawdzić, cz...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wirtualne biuro – nowa moda wśród biznesmenów

cze 22 2017 00:16 | mentalny w Własna firma

Coraz więc osób prowadzi działalność gospodarczą bez wychodzenia z domu. Takie właśnie możliwości daje nam dzisiaj Internet, dzięki któremu, możemy szybko i łatwo kontaktować się z całym światem, wykonywać pracę, a do tego nie potrzeba nam wynajmowania biur, zatrudniania sekretarek itp.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jak w prosty sposób kupić gotową spółkę?

cze 22 2017 00:24 | mentalny w Własna firma

Czas to pieniądz – doskonale zdaje sobie z tego każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą. Niestety wszyscy mamy tego czasu za mało i w każdej chwili, staramy się go jak najwięcej zaoszczędzić. Sporo czasu musimy też „stracić”, gdy zakładamy nową fir...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    firma

Czy banki pożyczą nam pieniądze na rozpoczęcie...

maj 12 2017 00:00 | mentalny w Własna firma

O własnej firmie marzy bardzo dużo osób. Jesteśmy wtedy niezależni, nie mam nad sobą szefa i możemy realizować własne pomysły. Niestety nie każdy może pozwolić sobie na własną działalność gospodarczą. Część z nas, nie ma wystarczającej odwagi, część je...

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Przekształcanie spółek - wszystko co musisz wie...

lut 14 2017 21:26 | mentalny w Własna firma

Przekształcanie spółki jest procesem, polegającym na zmianie jej formy prawnej. Celem przekształcenia jest dostosowanie formy prawnej podmiotu nie tylko do specyfiki prowadzonej aktualnie działalności, ale również do zmieniających się realiów ekonomicznych.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    przekształcanie spółek, firma i 1 więcej...

Zakładasz firmę, ale nie dysponujesz biurem? Za...

paź 13 2016 09:50 | mentalny w Własna firma

Na pewno wile osób nie lubi pracy na etacie. Zwłaszcza tych pracujących w biurze. Czują się jak w więzieniu, gdy muszą stawiać się na swoim stanowisku pracy i muszą wykonywać polecenia swoich szefów. Na całe szczęście, współczesna technologia pozwala na wykonywanie wielu prac zdalnie, nawet bez wychodzenia z domu. W związku z tym, coraz więcej osób zastanawia się, czy nie najlepszym dla nich rozwiązaniem będzie założenie firmy w domu i świadczenie różnego rodzaju usług w czasie, który najbardziej im odpowiada.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----    wirtualne biuro