Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Integratory IT i IT enterprise. Nowe usługi na polskim rynku


Integracja IT to wciąż słabo rozpowszechniona usługa na polskim rynku. Zakres usług integratorów IT wychodzi przy tym poza prostą konfigurację sprzętu i oprogramowania. Integratorzy IT biorą pod uwagę warunki rynkowe, w których działa przedsiębiorstwo i profil jego działalności. Umożliwiają też sprawne powiązanie ze sobą struktur technicznych poszczególnych działów dużego przedsiębiorstwa.
Czym jest integrator IT?

Integrator IT to podmiot zajmujący się kompleksową integracją systemów informatycznych. W skład usług integratora IT wchodzi m.in. projektowanie systemów IT, wdrożenie systemów IT oraz bezpieczeństwo systemów informatycznych. Zadaniem integratora IT jest stworzenie z różnorodnych elementów dostarczanych przez wielu producentów całościowego systemu informatycznego, który działa w sposób spójny i niezawodny. Przy integracji pochodzącej od różnych producentów infrastruktury brana pod uwagę jest również możliwość przyszłej rozbudowy systemu. Integrowana infrastruktura it to np. klastry obliczeniowe, platformy serwerowe, infrastruktura serwerowa i sieciowa, a także urządzenia audiowizualne i rozwiązania telekonferencyjne. Prostymi przykładami usług integratora IT mogą być integracja systemów magazynowych z systemami sprzedaży lub integracja oprogramowania wykorzystywanego przez różne działy danego przedsiębiorstwa.
Rozwiązania typu IT enterprise

Rodzajem integracji IT są rozwiązania typu IT enterprise. Polega ono na integracji sprzętu i oprogramowania w celu zaspokojenia potrzeb dużych odbiorców biznesowych i publicznych. Potrzeby tego rodzaju odbiorców są specyficzne: nie chodzi tylko o zbudowanie możliwie spójnego systemu informatycznego. W przypadku dużego systemu informatycznego istotna jest kompatybilność, skalowalność, niezawodność i bezpieczeństwo zintegrowanego sprzętu i oprogramowania. Do obszarów tradycyjnego IT enterprise należą np. serwery, biblioteki taśmowe i macierze, stacje klienckie o dużej wydajności oraz środowiska graficzne.0 Komentarze