Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

* * * * *

Leasing lawet - jak rozpocząć działalność w zakresie autopomocy?


Rozpoczynając prowadzenie firmy mamy przed sobą wiele wydatków, związanych z inwestowaniem w jej kapitał. Musimy zadbać o płynność finansową nowej firmy nawet w przypadku, gdy nie została jeszcze wystawiona faktura za usługi. Auto - laweta, czyli działalność w zakresie pomocy drogowej to znakomity pomysł na biznes, jednak rozpoczęcie działalności wymaga inwestycji w flotę.
Zakup pojazdów typu auto - laweta jest sporym kosztem, zwłaszcza, że pomoc drogowa powinna reprezentować bezawaryjność oraz niezawodność. Czy na starcie stać Cię na zakup floty firmowej? Przy tworzeniu biznesplanu z pewnością zauważyłeś, że leasing na firmę jest bardziej opłacalny, niż zakup pojazdów. Nie tylko ze względu na brak konieczności dużego wydatku na starcie, a z uwagi na możliwości, jakie warunki leasingu stwarzają w zakresie rozliczania kosztów prowadzenia działalności. Auto - pomoc opiera się o pojazdy oraz ich przemieszczanie się, dlatego nierozsądnym byłoby nie skorzystać z leasingu.

Dodany obrazek


Czy nowa firma ma szansę na leasing?

Planując założenie działalności gospodarczej w zakresie autopomocy najlepiej zdecydować się na złożenie wniosku leasingowego z dniem jej założenia. W tym przypadku szybciej będziesz mógł zarabiać dzięki pojazdom. Dodatkowo, analityk rozpatrujący wniosek nie będzie miał okazji zauważyć nieregularności dochodów, które mogą pojawić się na początku prowadzenia firmy. Nowa firma, podobnie jak działająca kilka miesięcy, ma szansę na otrzymanie leasingu, który de facto stanowi formę kredytowania pojazdu. Wpłacając opłatę początkową o procentowej wartości pojazdu (najczęściej od 5% do 15%) oraz regularnie opłacając raty leasingowe można korzystać z nowych lub krótko użytkowanych pojazdów, które pomogą Ci rozwinąć działalność o odpowiedniej renomie, a po całkowitej spłacie rat staniesz się właścicielem auto - lawet. Od Ciebie będzie zależało, czy zdecydujesz się na kolejny leasing, czy pozostaniesz przy użytkowaniu spłaconych pojazdów.

Artykuł opublikowany przy współpracy z Laweta Niemcy Holandia0 Komentarze