Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

- - - - -

Wirtualne biuro – nowa moda wśród biznesmenów


Coraz więc osób prowadzi działalność gospodarczą bez wychodzenia z domu. Takie właśnie możliwości daje nam dzisiaj Internet, dzięki któremu, możemy szybko i łatwo kontaktować się z całym światem, wykonywać pracę, a do tego nie potrzeba nam wynajmowania biur, zatrudniania sekretarek itp.
Jednakże musimy naszą działalność gdzieś zarejestrować, musimy podać nasz adres do korespondencji itp. Zwykle jest to nasz domowy adres, jednakże czasem zdarza się, że z różnych względów, nie chcemy nikomu zdradzać miejsca naszego zamieszkania. Wtedy, najlepszym rozwiązaniem dla takiego przedsiębiorcy będzie wirtualne biuro.

Jeżeli zdecydujemy się na wirtualne biuro, np. Cube Centre, będziemy mogli skorzystać z adresu wybranej przez nas firmy oferującej takie usługi, podczas jej rejestracji. Za opłatą, która jest uzależniona od tego, jaki pakiet usług wybierzemy, Wirtualne Biuro będzie informowało nas o przyjściu korespondencji (którą może też oczywiście odesłać na wskazany przez nas adres), może zaoferować dla nas dedykowany numer telefoniczny, fax itp. Większość tego rodzaju biur, posiada także dobrze wyposażone sale konferencyjne czy gabinety, w których możemy spotykać się naszymi kontrahentami. Możemy w nich często wynająć „biurko” na godziny, jeżeli jakąś pracę musimy wykonać szybko i na czas.

Dla kogo jest skierowana taka oferta? Jak już wspominaliśmy na początku, przede wszystkim dla ludzi, którym nie opłaca się otwieranie własnego biura, a nie chcą go tworzyć we własnym domu. Wirtualne Biura bardzo obniżają koszty prowadzenia działalności, gdyż koszty związane ze stałym wynajmem lokum na biuro, umeblowanie go, zatrudnienie osoby która będzie w nim pracowała sporo kosztuje. Dlatego nie ma się co dziwić, że stają się one coraz bardziej popularne. Zwłaszcza wśród ludzi, wykonujących różnego rodzaju wolne zawody.
Jeżeli więc i ty zastanawiasz się, czy otworzyć stałe biuro, rozważ czy nie lepiej a przede wszystkim taniej będzie, jeśli skorzystasz z oferty jakiejś firmy, oferującej Wirtualne Biura. Wybór takich firma jest bardzo duży, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.0 Komentarze