Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Kategorie


Aktualności finansowe Kanał RSS 81 artykuły

Polisolokaty - czy można odzyskać zainwestowane...
kwi 01 2020  O polisolokatach zaczęto rozmawiać kilka lat temu. Miał to być “cudowny” sposób na inwestowanie pieniędzy, który m.in. pozwalał omijać tzw “podatek belki”. Nie ma się więc co dziwić, że wiele osób chętnie z niego korzystało, mając nadzieję, że ich oszczędności będą stopniowo rosły. Niestety jak zwykle “diabeł tkwi w szczegółach”. Okazało się, umowy przygotowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe które je oferowały są bardzo niekorzystne dla klienta, co wielokrotnie potwierdzał UOKiK.

Promocje produktów finansowych Kanał RSS 8 artykuły

Promocja w Eurobanku – można zarobić nawet 240 zł
mar 28 2020  Eurobank w bardzo aktywny sposób „walczy” o nowych klientów. Często organizuje różnego rodzaju promocje, które mają zachęcić nowe osoby, do zakładania w tym banku kont, lokat, czy do zaciągania w nim kredytów. Teraz Eurobank ma nową ofertę: „240 zł bankowo z Virgin Mobile”.

Kredyty gotówkowe Kanał RSS 38 artykuły

Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych
mar 26 2020  Pożyczki i kredyty są sposobem na rozwiązanie wielu problemów finansowych i to nie tylko tych podbramkowych. Atrakcyjny wyjazd na wakacje, samochód po wyjątkowo korzystnej cenie czy intratne zlecenie do realizacji wymagają środków, a te można uzyskać w instytucjach pożyczkowych. Korzystanie z takich form usług wymaga rozsądnej oceny możliwości spłaty. Kiedy zwrócenie kilku pożyczek staje się dużym obciążeniem, z pomocą przychodzą kredyty konsolidacyjne.

Kredyty hipoteczne Kanał RSS 45 artykuły

Czy koronawirus wpływa na raty kredytów walutowych
mar 13 2020  Na całym Świecie koronawirus jest głównym tematem już od kilku tygodni. Ludzie obawiają się o swoje zdrowie i życie, a osoby prowadzące własne firmy o to, czy nie zbankrutują. Albowiem wirus, który obecnie tak przeraża ludzi ma nie tylko wpływ na nasze zdrowie. Bardzo silnie oddziałuje on także na sferę naszych finansów. Mogą się o tym przekonać te osoby, które mają zaciągnięty kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich. Dlaczego? Postaramy się to wyjaśnić.

Kredyty samochodowe i leasing Kanał RSS 16 artykuły

Kredyt samochodowy czy kredyt gotówkowy - co si...
kwi 01 2020  Decydując się na zakup samochodu, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem. Zwłaszcza jeśli pojazd ma być nowy. Nie każdego więc stać by jednorazowo wyciągnąć z konta takie sumy. Dlatego bardzo często jesteśmy zmuszeni do posiłkowania się kredytem, by nowy samochód kupić. Na szczęście w bankach możemy dostać wiele różnego rodzaju kredytów i pożyczek, oczywiście jeśli spełnimy ich warunki. Zastanowimy się teraz co bardziej będzie nam się opłacało przy zakupie pojazdy - kredyt samochodowy czy kredyt gotówkowy.

Kredyty dla firm Kanał RSS 9 artykuły

Czy warto zaciągnąć kredyt, aby otworzyć firmę...
paź 08 2019  Za nami ciepłe i słoneczne lato. Wiele osób cieszyło się z upalnych dni, zwłaszcza gdy mogli pojechać na urlop w momencie, gdy “żar lał się z nieba”. Nieco inaczej wyglądała wtedy sytuacja ludzi, którzy w momencie gdy mieliśmy wysokie temperatury musieli iść do pracy.

Pożyczki pozbankowe Kanał RSS 122 artykuły

Czy istnieją pożyczki ze 100% przyznawalnością?
mar 25 2020  Wydawać by się mogło, że firmy pożyczkowe przyznają pożyczkę każdemu, kto się do nich zgłosi. Tak wynika przynajmniej z reklam, które może znaleźć w sieci internetowej lub w telewizji. Ale czy rzeczywiście tak jest? Czy istnieją firmy, które każdemy kto złoży wniosek pożyczą pieniądze?

Pożyczki społecznościowe Kanał RSS 7 artykuły

Pożyczki społecznościowe – czym jest social len...
wrz 18 2019  Chcesz pożyczyć pieniądze? Możesz zrobić to w banku lub firmie pożyczkowej, ale warto także sprawdzić pożyczki społecznościowe. Co to jest?

Zdolność kredytowa Kanał RSS 13 artykuły

Dlaczego dane poręczycieli są przesyłane do Biu...
lut 18 2020  Biuro Informacji Kredytowej, to instytucja która ma z założenia pomagać bankom w minimalizowaniu ryzyka kredytowego. Są w niej bowiem przechowywane informacje związane z wszystkimi kredytami i pożyczkami udzielanymi przez banki, SKOK-i i część firm pożyczkowych. Dzięki temu, bank może skontrolować klientów, którzy składają w nich wnioski o pożyczkę lub kredyt. Ale w BIK znajdują się także informacje o poręczycielach, którzy często są zabezpieczeniem pożyczek bankowych. Dlaczego ich dane trafiają do BIK? Postaramy się to wyjaśnić.

Mądre pożyczanie Kanał RSS 80 artykuły

Pożyczki okolicznościowe - na co uważać
lut 21 2020  Przeglądając ofertę kredytową banków, zauważymy od czasu do czasu pożyczki okolicznościowe. Zwykle pojawiają się one przed Świętami lub wakacjami. Według założeń, mają one mieć korzystniejsze warunki od “zwykłych” pożyczek, co ma zachęcić do skorzystania z takiej okolicznościowej oferty. Ale czy to prawda? Czy rzeczywiście pożyczki okolicznościowe mają lepsze warunki od tych zwykłych?

Rejestry dłużników Kanał RSS 9 artykuły

BIK i BIG - czy to to samo?
lut 12 2019  W codziennych rozmowach, zwłaszcza tych związanych z finansami, często posługujemy się oznaczeniami, których do końca nie rozumiemy. W związku z tym, może się zdarzyć, że popełniamy błędy, które mogą mieć dla nas różne konsekwencję. Doskonałym przykładem na to, może być mylenie dwóch instytucji, które przetwarzają nasze dane, związane z długami bankowymi czy też innymi zobowiązaniami. Mowa oczywiście o BIK i BIG. Dla wielu osób, jest to ta sama instytucja, jednakże w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Oddłużanie Kanał RSS 21 artykuły

Co robić, gdy mamy problem ze spłatą chwilówki
lis 27 2019  Dostępność chwilówek, czyli szybkich pożyczek przez internet sprawia, że czasami pożyczamy pieniądze bez analizy naszych możliwości. A przecież jest to produkt, z którym możemy mieć wielki problem. Wszystko przez krótki czas, jaki mamy na zwrot pieniędzy.

Finanse osobiste Kanał RSS 61 artykuły

Czy inwestowanie w złoto to dobry pomysł?
lut 27 2020  Inflacja staje się coraz bardziej zauważalna. Z roku na rok artykuły w sklepach są coraz droższe, a to wszystko ze względu na spadek siły nabywczej wartości pieniądza. Tylko w 2019 roku na terenie Unii Europejskiej inflacja wzrosła o średnio 3%, a w Polsce było to aż 3,4%. Warto zastanowić się nad inwestycją naszych oszczędności. Czy opłaca się kupować złoto i w jakiej cenie jest ten surowiec początkiem 2020 roku.

Własna firma Kanał RSS 14 artykuły

Leasing lawet - jak rozpocząć działalność w zak...
lut 06 2020  Rozpoczynając prowadzenie firmy mamy przed sobą wiele wydatków, związanych z inwestowaniem w jej kapitał. Musimy zadbać o płynność finansową nowej firmy nawet w przypadku, gdy nie została jeszcze wystawiona faktura za usługi. Auto - laweta, czyli działalność w zakresie pomocy drogowej to znakomity pomysł na biznes, jednak rozpoczęcie działalności wymaga inwestycji w flotę.

Inne Kanał RSS 47 artykuły

Co powinien mieć samochód pomocy drogowej
lut 16 2020  Każdy kto widział chociaż raz samochód pomocy drogowej wie, że wyróżnia się on spośród innych pojazdów. Ale jego wygląd nie jest przypadkowy. Specjalne przepisy określają jak takie pojazd...