Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Najtańszy kredyt hipoteczny - gdzie znajdę ranking?

ranking kredytów hipotecznych kredyty hipoteczne

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Zocha

Zocha

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 26 marzec 2014 - 08:12

Z całą pewnością można w sieci znaleźć wiele rankingów kredytów hipotecznych. Ale czy ktoś poleci mi ten najlepszy, gdzie szybko można znaleźć wiele ofert związanych z tym produktem?

#2 pomocwkredycie

pomocwkredycie

Ekspert

• 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 11
Dobra

Napisany 26 marzec 2014 - 08:53

Z całą pewnością można w sieci znaleźć wiele rankingów kredytów hipotecznych. Ale czy ktoś poleci mi ten najlepszy, gdzie szybko można znaleźć wiele ofert związanych z tym produktem?

Niema nic takiego jak najlepszy kalkulator kredytowy, bo co innego kalkulator a co innego decyzja w banku i negocjacje cenowe.

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy

Broker i Dealer Samochodowy

tel. 790382868/506203558

Sieć Lycamobile tel. +48 729460172

e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl

gg: 1752886

www.kredyty-zagranica.pl

#3 Maciej.J

Maciej.J

Doświadczony użytkownik

• 84 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Reputacja: 4
Normalna

Napisany 10 styczeń 2015 - 13:57

Kalulatory bazują na wprowadzonych tam danych. Jeżeli jest to standardowy portal porównujący to najpeniej został odpowiednio opłacony a oferty są uzależnione od "darczyńcy"

Rzetelną rozwiązanie i waruki przedstawi tylko niezależny doradca. Porówna samodzielnie banki na rzecz klienta bo prowizje i tak są uśrednione, przygotuje zestawienie, da wybór i pomoże w procesie a przez czas trwania kredytu pomoże tak nim zarządzać aby klient zaoszczędził jak najwięcej i spłacił kredyt wcześniej.

Pozdrawiam

Partners Financial Services Polska S.A.
Al. W. Korfantego 2
40-004 Katowice
tel. kom.: +48 698 341 437
e-mail: maciej.jedralski@partnerspl.pl
www.partnerspl.pl<http://www.partnerspl.pl/>

Partners Financial Services Polska Spółka Akcyjna, z siedzibą w Katowicach, pod
adresem: Al. W. Korfantego 2, 40-004 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców
prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach, VIII Wydział
Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego  pod numerem KRS: 408513, NIP: 7010331340,
kapitał akcyjny 6.290.000,00 złotych (opłacony w całości).

#4 pomocwkredycie

pomocwkredycie
  • LokalizacjaKraków

Dobra

Napisany 11 styczeń 2015 - 22:54

Kalulatory bazują na wprowadzonych tam danych. Jeżeli jest to standardowy portal porównujący to najpeniej został odpowiednio opłacony a oferty są uzależnione od "darczyńcy"

Rzetelną rozwiązanie i waruki przedstawi tylko niezależny doradca. Porówna samodzielnie banki na rzecz klienta bo prowizje i tak są uśrednione, przygotuje zestawienie, da wybór i pomoże w procesie a przez czas trwania kredytu pomoże tak nim zarządzać aby klient zaoszczędził jak najwięcej i spłacił kredyt wcześniej.

Pozdrawiam

Jak to pięknie brzmi. A po miesiącu klient zostaje bez opieki.

Nie mów mi tylko że ty jesteś takim doradcą, że znasz swoich klientów i o wszystkich pamiętasz ?.

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy.

Kontakt w Profilu - Komunikator

#5 piotrp

piotrp

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 12 styczeń 2015 - 21:23

Witam,

jestem nowy na forum. Ja wraz z żoną skorzystałem z tak zwanego polecenia. Na początku sami chodziliśmy expander, open finance itp. znajomy z pracy małżonki powiedział mi zdanie które utkwiło mi w głowie

"chłopie jak pójdziesz do tych judaszy to oni nie zrobią ci kredytu dobrego dla ciebie a dla siebie" wybiorą ci wariant gdzie mają 3% prowizji a nie np 1%.

Zgadzam się z przedmówcą finalnie trafiłem do pani Elwiry Bąk z kredytius.pl nie było łatwo ponieważ prowadzę wraz z bratem firmę transportową nieraz nie było mnie na miejscu przez 4-6 tygodni. Dostałem 12 ofert ma maila, wydrukowałem przeliczyłem i padło na ING, nie było naciskania, sugerowania kobieta przygotowała oferty wysłała maila zebrała papiery i bam, na pewno na mnie nieźle zarobiła wziąłem 310 tyś. :)

Także reasumując polecam niezależnego doradce ktory będzie się starał zrobić Ci dobrze bo jak pójdziesz do judasza to jeszcze wpakuje ci program ubezpieczeniowo inwestycyjny taka dźwignia finansowa że za 100 lat nadpłacisz z oszczędności z polisy pozostałości z kredytu.

Tymczasem i Szerokości Piotr z Albigowej

#6 Piotr Szymański

Piotr Szymański

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 14 styczeń 2015 - 20:02

Panie Piotrze, zapraszam zatem po następny kredyt (jeśli będzie potrzebny) do Open Finance - największego w Polsce w pełni niezależnego doradcy finansowego. Nasi doradcy otrzymują identyczne wynagrodzenie niezależnie od banku, w którym Klient bierze kredyt. Jest to ustawione w taki sposób właśnie po to, aby Klienci nie mieli obaw, że doradca będzie polecał ten, czy inny bank. A jakby pomimo to, chciał polecić niekorzystna dla Klienta ofertę, to Klient może po prostu zakończyć współpracę - nie wiąże go z nami żadna umowa na żadnym etapie współpracy.

Pozdrawiam, Piotr Szymański

Online Ekspert Open Finance

#7 lzalewski

lzalewski

Ekspert

• 434 postów

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 14 styczeń 2015 - 21:50

Panie Piotrze, zapraszam zatem po następny kredyt (jeśli będzie potrzebny) do Open Finance - największego w Polsce w pełni niezależnego doradcy finansowego. Nasi doradcy otrzymują identyczne wynagrodzenie niezależnie od banku, w którym Klient bierze kredyt. Jest to ustawione w taki sposób właśnie po to, aby Klienci nie mieli obaw, że doradca będzie polecał ten, czy inny bank. A jakby pomimo to, chciał polecić niekorzystna dla Klienta ofertę, to Klient może po prostu zakończyć współpracę - nie wiąże go z nami żadna umowa na żadnym etapie współpracy.

I powiązania kapitałowe z GNB nie mają tutaj najmniejszego znaczenia? :)

Łukasz Zalewski

tel. 728 455 024

lzalewski@muratorfinanse.pl

#8 pomocwkredycie

pomocwkredycie

Ekspert

• 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Dobra

Napisany 16 styczeń 2015 - 12:59

"Jest to ustawione w taki sposób właśnie po to, aby Klienci nie mieli obaw, że doradca będzie polecał ten, czy inny bank. A jakby pomimo to, chciał polecić niekorzystna dla Klienta ofertę, to Klient może po prostu zakończyć współpracę" --- sorki że ten tekst podkreślam, ale z skąd klient będzie wiedział że oferta jest dobra czy  też nie?. To właśnie taka firma jak wy ma zrobić tak, że dostaje klient najlepszą ofertę na rynku. Jeśli by poszedł do innego banku czy też innego doradcy, to chce mieć pewność że masz najlepszą ofertę która była możliwa do uzyskania.

Jeśli doradca naważy bigosu to już bedzie zapóżno i pójdzie w eter, że każdy doradca finansowy jest takim sam itp.

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy.

Kontakt w Profilu - Komunikator