Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Gdzie po szybki kredyt gotówkowy?

kredyt kredyt gotówkowy gdzie po kredyt

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 finansjer

finansjer

  Aktywny użytkownik

 • 17 postów
 • LokalizacjaBydgoszcz

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 06 lipiec 2013 - 22:55

Zdarzają się w życiu różne sytuacje, które powodują, że musimy udać się do banku, aby pożyczyć gotówkę. Należy się wtedy zastanowić się, gdzie pożyczyć pieniądze. Zwykle nie warto kierować się reklamami, które widzimy w telewizji i prasie. Nigdy nie mówią one całej prawdy i nie pokazują wszystkich kosztów, jakie związane są z kredytem.

 

Zazwyczaj pierwsze kroki powinniśmy skierować do banku, w którym mamy nasz rachunek. Ponieważ jesteśmy w nim doskonale znani, na pewno będziemy mogli liczyć na preferencyjne warunki i lepsze traktowanie. Zwykle nie będziemy musieli donosić zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, gdyż pracowni banku może zajrzeć do systemy bankowego i szybko sam przekona się, ile pieniędzy wpływa na nasz rachunek. Gdy bank zna naszą sytuację finansową i wie że jest ona stabilna, możemy liczyć na obniżenie oprocentowania i na kredyt bez zabezpieczeń, szczególnie gdy będziemy wnioskować o niższe kwoty. Bank może zrezygnować też z prowizji którą zwykle pobiera przy takich kredytach. Możemy też liczyć, na szybsze rozpatrzenie naszego wniosku, gdyż procedury są mniej rozbudowane.

 

Jeśli jednak z jakichś powodów nie chcemy skorzystać z oferty naszego banku, dokładnie zapoznajmy się z ofertami, gdyż nie zawsze to co na pierwszy rzut oka wydaje się atrakcyjne, rzeczywiście takowe jest. Musimy się w takim wypadku przygotować na bardziej skomplikowane procedury, gdyż nowy bank musi nas po prostu dokładniej sprawdzić.

 

Gdy szukamy więc banku, który udzieli nam kredytu gotówkowego, zastanówmy się dokładnie, która oferta jest najlepsza, ale sprawdzanie zacznijmy od naszego banku, w którym posiadamy rachunek.


 • finansjer lubi to

Podobne tematy Collapse


Tematy otagowane przez słowa: kredyt, kredyt gotówkowy, gdzie po kredyt