Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Pożyczka w Kredito24.pl - opinie, informacje

kredito24 kredito24.pl kredito24 opinie kredito24.pl opinie forum kredito24 forum

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 18 czerwiec 2013 - 12:38

Firma Kredito.pl jest częścią niemieckiej grupy finansowej kreditch.com. Oferuje ona błyskawiczne pożyczki gotówkowe, które można uzyskać w bardzo szybki sposób i bez zbędnych formalności. Cała procedura odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej. Jak podaje firma, przelewy wykonuje w najszybszy sposób na rynku, a od złożenia wniosku, do wykonania przelewu upływa zaledwie 10 minut.

kredito24.png

Aby uzyskać pieniądze, musimy usiąść wygodnie na fotelu i włączyć komputer. Po zalogowaniu się na stronie firmy, musimy zarejestrować się w bazie danych firmy. Gdy to zrobimy, dokonujemy przelewu weryfikującego na kwotę 1 gr. Gdy mamy to już za sobą, możemy złożyć wniosek o pożyczkę. Decyzja jest podejmowana w sposób natychmiastowy i gdy jest pozytywna, system automatycznie wykonuje przelew na konto pożyczkobiorcy.

Ubiegając się o pożyczkę, możemy wnioskować o 3 000 złotych. Kredito24 daje na spłatę tego zadłużenia 30 dni. Jeśli wnioskodawca w wyznaczonym okresie nie może spłacić pożyczki, po konsultacjach z firmą, okres ten można przedłużyć. Z pożyczki może skorzystać każdy. Wystarczy, że jest się pełnoletnim obywatelem naszego kraju, posiada się dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto bankowe. Nie są wymagane w tym przypadku zaświadczenia o dochodach, ani też żadne zabezpieczenia. Firma postępuje bardzo odpowiedzialnie, więc aby jej klienci nie wpadli w „spiralę finansową”, kolejną pożyczkę mogą zaciągnąć dopiero 7 dni od spłaty wcześniejszego zadłużenia.

kredito24_ban.gif

Pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Możemy dzięki nim udać się na urlop, zapłacić zaległe rachunki, czy naprawić samochód. Dużym atutem firmy jest fakt, że nie stosuje ona ukrytych opłat. Od samego początku dokładnie wiemy ile będziemy musieli oddać i kwota ta nigdy się nie zmieni. Sporym ułatwieniem jest też fakt, że wnioski o kolejne pożyczki można składać za pośrednictwem SMS, wysyłanym z telefonu komórkowego.

Zalety pożyczki w Kredito24:

• brak ukrytych opłat,
  • błyskawiczna decyzja kredytowa,
  • pożyczka bez bik,
  • minimum formalności,

Wady pożyczki w Kredito24:

• w niektórych przypadkach, firma wymaga przesłania zaświadczenia o zarobkach.

Kredito24 proponuje teraz również pożyczki na wyższe sumy i na dłuży czas. W ten sposób bardzo szybko można pożyczyć nawet 10 000 złotych na okres 12 miesięcy. Aby uzyskać taką pożyczkę również nie ma potrzeby przedstawiać zaświadczeń o dochodach czy też proponować poręczyciela, a pieniądze błyskawicznie pojawią się na koncie wnioskodawcy.

wniosek.png

Skorzystaliście z oferty Kredito24? - Czekamy na Wasze opinie!

• mentalny lubi to

#2 anna

anna
  • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 18 październik 2013 - 09:56

Ciekawa firma jeśli chodzi o chwilówki, a zdaje się ze wprowadzili pożyczki ostatnio nawet do 10000 zł.

#3 mentalny

mentalny

Administrator

• 352 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 19 październik 2013 - 10:34

Zgadza się. Pożyczka do 10 000zł na maks. okres 12 miesięcy dostępna jest przez stronę kredito24raty.pl. Warto dodać, że firma Kredito24 posiada szybki mechanizm weryfikacji wniosków, dzięki czemu decyzja pojawia się praktycznie po kilku/nastu minutach :)

#4 Miki

Miki

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 23 październik 2013 - 16:44

No to widzę, że Provident i ProfiCredit będą mieli konkurencje :) . 10 000 w 15 minut wygląda to nieźle, chociaż i koszta są całkiem całkiem. Ale jeśli ktoś musi uzyskać gotówkę szybko, to chyba lepszej opcji nie ma.

[url="http://bit.ly/1FffNTc"]Dodany obrazek[/url]

#5 Ciekawski

Ciekawski

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 05 listopad 2013 - 13:32

Jeśli Kredito udziela takich pożyczek, to pewno będzie miało sporo klientów. Gdy jeszcze te koszta były trochę niższe. Ale jak ktoś nie ma wyboru, to i tak pożyczkę zaciągnie. 

#6 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 30 listopad 2013 - 07:41

Bardzo podoba mi się brak sprawdzania BIK oraz wydawana niemalże natychmiast decyzja o przyznaniu (lub nie) pożyczki, co jest ważne dla większości kredytobiorców, którym zależy na czasie, a pieniądze chcieliby mieć na swoim koncie jak najszybciej. Uważam też, że górny limit, do jakiego możemy się zapożyczyć również jest bardzo sensowny, gdyż nie został bardzo wyśrubowany i przy choćby średnich zarobkach jesteśmy w stanie go spłacić :)

#7 finemoney

finemoney

Aktywny użytkownik

• 10 postów

Normalna

Napisany 02 grudzień 2013 - 10:34

Warto dodać, że Kredito24 ma opracowany specjalny system weryfikacji wniosków i dlatego decyzja jest podejmowana praktycznie po 5 minutach. Firma przesyła informację o udzieleniu pożyczki chyba najszybciej na rynku.

[url="http://www.doradcy.pl"]Księgowość Kraków[/url] & [url="http://www.notariuszziecina.pl/"]Notariuszziecina.pl[/url]

#8 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 04 styczeń 2014 - 08:37

O proszę, o tym nie miałem pojęcia, a jest to bardzo interesująca oferta :) Dobrze wiedzieć, że nie będę musiał, jak to ma miejsce w przypadku wielu innych firm - czekać nawet do tygodnia na rozpatrzenie wniosku i w znacznej większości przypadków - spotkać się z odpowiedzią odmowną. Tutaj wszystko jak widzę odbywa się szybko, a sama procedura weryfikacji jest bezproblemowa. Brak ukrytych opłat oraz dodatkowych formalności również do mnie przemawia :)

#9 marcinwan

marcinwan

Aktywny użytkownik

• 27 postów

Normalna

Napisany 17 luty 2014 - 21:29

Chyba najszybsza firma na rynku. Wszystko robi komputer, dlatego tak to szybko się odbywa. Kolega mi mówił, że po 20 minutach już miał pieniądze na koncie. I wszystko bez telefonów, sprawdzania itp.

#10 Maciek75

Maciek75

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 03 marzec 2014 - 11:01

Potwierdzam, że Kredito bardzo szybko udziela pożyczek. Ja miałem już decyzję po 30 minutach. Spokojnie można w niej składać wnioski i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że pieniądze się dostanie.

#11 Myszka333

Myszka333

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 04 marzec 2014 - 16:06

Ja korzystam z eBanknotu i jestem bardzo zadowolona. W ciągu 20 min. dostałam pieniądze do ręki. Kiedyś korzystałam providenta, ale taka pożyczka kosztowała mnie drugie tyle. Kredito moze kiedys przetestuję, ale  na to przyjdzie czas.

#12 Natalia Balasa- wybierarka

Natalia Balasa- wybierarka

Aktywny użytkownik

• 34 postów
  • LokalizacjaWrocław

Normalna

Napisany 10 kwiecień 2014 - 08:01

W Kredito24 rzeczywiście wnioski są bardzo szybko rozpatrywane, jednak RRSO jest bardzo wysokie w porównaniu do innych na rynku, a szkoda że mało osób sobie z tego zdaje sprawę. Przy pożyczce 500 zł na 30 dni płaci się 2300 RRSO. Inne pożyczki na pierwszy raz pożyczają na 0% prowizji albo mają rzeczywisty koszt na znacznie niższym poziomie. Naprawdę, są lepsze oferty. 

Łatwo to sprawdzić na stronie wybierarka - tam, mając kilkanaście filtrów do wyboru znajdziesz pożyczkę dobrze skrojoną do swoich potrzeb. Z drugiej strony Kredito24 oferuje wysoką kwotę pierwszej pożyczki - nawet 2000 zł. 

#13 Wiktor

Wiktor

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 02 wrzesień 2014 - 07:00

Swego czasu korzystałem z tej oferty. Wszystko szybko i bez zbędnych pytań. Po 2-3 godzinkach od momentu rejestracji, pieniądze już mogłem wydawać.

#14 adihack

adihack

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 15 wrzesień 2014 - 16:36

Pierwsza pożyczka miała być darmowa - naliczyli normalne opłaty. Nie da się z nimi skontaktować ! Po napisaniu e-mail przychodzi potwierdzenie że e-mail otrzymali, jednak nigdy na nie nie odpisują. Telefonicznie również się nie da skontaktować - nikt nie podnosi telefonu. Jednym słowem oszuści. NIE POLECAM !!!

#15 Koza159

Koza159

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 06 luty 2016 - 19:33

Co cechuje Kredito24 to bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku. Składałam wnioski o chwilowki w kilku firmach i w Kredito24 dostałam kasę najszybciej.