Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka społecznościowa w Lendico.pl - opinie, informacje

pożyczka społecznościowa lendico pożyczka w lendico.pl inwestycja w pożyczki social lending opinie o lendico

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 26 kwiecień 2014 - 14:37


Zwiększająca się popularność pożyczek społecznościowych sprawia, że w naszym kraju pojawia się coraz więcej portali, które dają możliwość pożyczenia pieniędzy od osób prywatnych. Jednym z nich jest Lendico, za pośrednictwem którego możemy pożyczyć nawet 50 000 złotych. Pożyczając pieniądze od osób prywatnych, mamy możliwość uzyskania pożyczki o wiele taniej, niż w firmach parabnkowych i o wiele prościej niż w bankach.

 

lendico.png

           

Cała procedura związana z pożyczkami w Lendico, odbywa się za pośrednictwem sieci internetowej. Nie musimy więc wychodzić z domu, by pieniądze trafiły na nasze konto. Przy złożeniu wniosku, musimy zweryfikować swoje dane osobowe, numer konta bankowego, a także musimy przesłać kopie zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach. Jeśli serwis zaakceptuje wszystkie dane, nasza aukcja będzie ogólnodostępna i będziemy mogli czekać, aż inwestorzy zgłoszą chęć udzielenia nam pożyczki.

           

Inwestorzy, również mają szansę na uzyskanie większych zysków, niż w przypadku lokat w banku, czy innych programów inwestycyjnych. Tym bardziej, że jest to inwestycja bezpieczna, gdyż nawet jeśli pożyczkobiorca nie spłaca pieniędzy, Lendico pomaga odzyskać pieniądze.

____________________________________

Skorzystaliście z oferty Lendico.pl? - Czekamy na Wasze opinie!#2 bambo

bambo

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 04 lipiec 2014 - 13:20

a czy sprawdzają BIK?#3 novacash.eu

novacash.eu

    Ekspert

  • 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 15 marzec 2015 - 09:03

Przecież to są pożyczki społecznościowe które kierują się całkiem innymi zasadami więc co do tego ma BIK?Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: pożyczka społecznościowa, lendico, pożyczka w lendico.pl, inwestycja w pożyczki, social lending, opinie o lendico