Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Pożyczka w Soho Credit - opinie, informacje

soho credit opinie sohocredit soho credit soho credit forum sohocredit forum soho credit opinie forum pożyczka soho credit pożyczka

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 18 czerwiec 2013 - 13:00


SohoCredit to jedna z najbardziej znanych w naszym kraju firm, która oferuje pożyczki przez internet. Jej oferta skierowana jest do bardzo szerokiej grupy osób, która potrzebuje w szybki sposób pożyczyć pieniądze. Firma jest otwarta dla wszystkich ludzi i z jej oferty może skorzystać praktycznie każdy dorosły Polak.

 

sohocredit.jpg

 

    W Soho Credit możemy pożyczyć do 3 000 złotych, na maksymalny okres 30 dniu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to okres ten możemy przedłużyć. Musimy o tym jednak poinformować pracowników firmy. Aby uzyskać pieniądze, nie mamy obowiązku przedstawiać zaświadczeń z zakładu pracy, odcinków renty czy emerytury. Co więcej, firma nie wymaga także żadnego zabezpieczenia w postaci poręczyciela, czy też weksla.

 

    Dzięki temu, że całą procedurę związaną z pożyczką, wykonujemy za pośrednictwem Internetu, czas oczekiwania na pieniądze jest bardzo krótki. Szczególnie, gdy posiadamy konto bankowe w tym samym banku, co SohoCredit. Pierwszym etapem podczas całej procedury, jest rejestracja w bazie danych firmy, oraz weryfikacja naszych danych osobowych. Robią to tylko te osoby, które chcą skorzystać z chwilówki przez Internet po raz pierwszy. Osoby korzystające z usług firmy częściej, mogą od razu przystąpić do złożenia wniosku. Podajemy w nim jaka nas interesuje kwota oraz po jakim czasie chcemy ją oddać. Po przesłaniu wniosku, firma niezwłocznie dokonuje jego rozpatrzenia i po kilku minutach otrzymujemy na nasz telefon komórkowy esemesa z decyzją. Jeśli jest pozytywna, firma od razu dokonuje przelewu pieniędzy. Jeśli więc posiadamy konto w ty samym banku co SohoCredit, pieniądze są dostępne po kilku minutach. Z oferty mogą skorzystać obywatele naszego kraju, którzy mają ukończone 21 lat i mają nie więcej niż 65 lat. Każdy klient musi posiadać konto bankowe, oraz telefon komórkowy.

 

  ca1fe619.jpg

 

  Niewątpliwym atutem SohoCredit jest fakt, iż dla każdego nowego klienta, firma proponuje pożyczki za darmo. Oznacza to, że gdy chcemy pożyczyć do 1000 złotych, po upływie okresu spłaty oddajemy dokładnie tyle samo.

    Aby uniknąć nierzetelnych klientów, firma SohoCredit sprawdza wnioskodawców, czy nie są wpisani na listę dłużników w ogólnodostępnych rejestrach. Klienci sprawdzani są również w rejestrach Biura Informacji Kredytowej.


Zalety pożyczki w Soho Credit

 • pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo
 • brak ukrytych opłat,

 • przelewy wykonywane są codziennie,

 • pożyczka na dowód,

 • błyskawiczna decyzja kredytowa,

 • pierwsza pożyczka za darmo,

 • brak zabezpieczenia i zgody współmałżonka,


Wady pożyczki w Soho Credit

 • firma sprawdza wnioskodawców w rejestrach dłużników,

 • firma sprawdza wnioskodawców w BIK

wniosek.png

____________________________________

Skorzystaliście z oferty SohoCredit.pl? - Czekamy na Wasze opinie!


 • mentalny lubi to

#2 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 styczeń 2014 - 08:36

Moim zdaniem masa plusów charakteryzujących to przedsiębiorstwo skutecznie przesłania problematyczną kwestię sprawdzania potencjalnego pożyczkobiorcy w popularnych rejestrach. Niemniej jednak - chcąc uniknąć oszustw oraz udzielać pożyczek wyłącznie osobom o co najmniej zadowalającej historii kredytowej działanie to było po prostu konieczne. W zamian otrzymujemy jednakże stałą obsługę, brak ewentualnych opłat dodatkowych czy prowizji, a to bardzo dużo! #3 1wniosek.pl

1wniosek.pl

  Zasłużony użytkownik

 • 185 postów

Reputacja: 3
Normalna

Napisany 06 luty 2014 - 12:55

Trzeba dodać, że pierwsza pożyczka do 500zł jest za darmo.#4 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 06 luty 2014 - 23:39

Niewątpliwym atutem SohoCredit jest fakt, iż dla każdego nowego klienta, firma proponuje pożyczki za darmo. Oznacza to, że gdy chcemy pożyczyć do 500 złotych, po upływie okresu spłaty oddajemy dokładnie tyle samo.

 

Chociaż faktycznie mogło tego zabraknąć w wyszczególnieniu :)#5 Ferrari936

Ferrari936

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 12 luty 2014 - 13:57

Korzystałem z tej firmy, bo mają pożyczkę za darmo. Wszystko poszło fajnie i szybko, chociaż musiałem na pieniądze chwile poczekać, bo mam konto w innym banku i przelew weryfikacyjny i później z pożyczką chwilę szedł.#6 Bankieria.pl

Bankieria.pl

  Zasłużony użytkownik

 • 176 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 08 sierpień 2014 - 13:57

Korzystałem z tej firmy, bo mają pożyczkę za darmo. Wszystko poszło fajnie i szybko, chociaż musiałem na pieniądze chwile poczekać, bo mam konto w innym banku i przelew weryfikacyjny i później z pożyczką chwilę szedł.

Pożyczkę na własne konto otrzymasz w kilka minut, jeśli posiadasz rachunek w tym samym banku, co firma SohoCredit tj. PKO BP, BZ WBK, BRE Bank, Alior, Pekao SA, Millenium. Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: soho credit opinie, sohocredit, soho credit, soho credit forum, sohocredit forum, soho credit opinie forum, pożyczka soho credit, pożyczka