Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Jak wziąć pożyczkę społecznościową

pożyczka społecznościowa

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 nikadavis85

nikadavis85

Aktywny użytkownik

• 46 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 10 maj 2014 - 20:42

Cześć. Czy możecie mi podpowiedzieć jak krok po kroku wziąć pożyczkę na portalu społecznościowym? Myślę nad Social Lending. Jak wygląda cała ta procedura starania się o taką pożyczkę u nich?

#2 Meduza

Meduza

Aktywny użytkownik

• 20 postów

Normalna

Napisany 25 maj 2014 - 22:24

Przede wszystkim musisz założyć sobie konto na takim portalu- polecam kokos.pl, bo to chyba najbardziej znany i najsolidniejszy portal tego rodzaju w Polsce. Tam krok po kroku wyjaśnią ci jak należy postępować.

#3 sidor

sidor

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Normalna

Napisany 15 czerwiec 2014 - 18:04

Nie lepiej w banku ?

#4 orkan

orkan

Aktywny użytkownik

• 35 postów

Normalna

Napisany 14 sierpień 2014 - 18:11

społecznosciowe zawsze szybciej sie dostanie i sam ustalisz sobie ile spłacisz, ja np korzystam z www.pozyczkolandia.pl i jestem zadowolony, szybko dostałem 1-wszą i drugą pożyczkę także może tam spróbuj.

#5 leszek.b

leszek.b

Aktywny użytkownik

• 14 postów

Normalna

Napisany 23 wrzesień 2014 - 10:12

Nie bardzo się orientuję na czym polega pożyczka społecznościowa... Mógłby ktoś przybliżyć, czym różni się od zwykłej pożyczki z banku? Jakie są wady i zalety?

#6 orkan

orkan

Aktywny użytkownik

• 35 postów

Normalna

Napisany 23 wrzesień 2014 - 14:45

Nie bardzo się orientuję na czym polega pożyczka społecznościowa... Mógłby ktoś przybliżyć, czym różni się od zwykłej pożyczki z banku? Jakie są wady i zalety?

jeśli chodzi o pożyczkę społecznosciową, np na portalu pozyczkolandia to jest tak, rejestrujesz się, przesyłasz im skan dowodu, nr konta i nr telefonu, gdy te 3 rzeczy masz zweryfikowane mozesz wnioskować o pożyczkę, wypełniasz wniosek określając na jaki okres i ile oddasz i jest on widoczny na tej stronie, użytkownicy- inwestorzy wchodząc w neigo mogą zainwestować całą kwotę jaką chcesz pozyczyć lub część i tak to wyglada, jak ktoś zainwestuje to dostajesz kasę na konto. Jest korzystniej bo sam ustalasz sobie ile oddajesz mozesz przykładowo pożyczyć 500zł i oddać po miesiącu 510zł, ew rozłożyć sobie na kilka miesięcy/lat taką pozyczkę. Pozdrawiam.

#7 sidor

sidor

Nowy użytkownik

• 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Normalna

Napisany 07 marzec 2015 - 08:36

Czyli potrezbuje na zakup rozrusznika do samochodu 500 zł bo świadczę usugi transportowe i nie mogę długo czekać. Więc zakładam konto na www , wysyłam to co trzeba i składam zapytanie. I jeśli komuś sięspodobam to z własnej kieszeni przelewa mi kasę , a ja ustalam ile rat i jaki odsetek zapłacę ? To tak jak podałeś spłacam 510 więc inwestor zarobi 10 zł ?

#8 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 08 marzec 2015 - 11:55

Najprościej jest popatrzeć bezpośrednio w serwisach które pośredniczą w pożyczkach społecznościowych, każdy ma nieco inne zasady. To ile rat i ile odsetek chcesz dać ustalasz przed otrzymaniem pożyczki, a potem inwestor decyduje czy na takie odsetki warto Ci tą pożyczkę dać.

#9 Zakramini.pl

Zakramini.pl

Normalna

Napisany 15 kwiecień 2015 - 22:50

Jest to tania alternatywa względem banku no i przede wszystkim względem aktualnie popularnych chwilówek.

W celu zaciągnięcia pożyczki społecznościowej, wystarczy zarejestrować się na takim portalu, np. Zakra.pl wypełnić formularz a następnie przesłać 1 zł celem weryfikacji. W ramach tej opłaty serwis wykonuje wszystkie weryfikacje i można wystawić wniosek o pożyczkę. 

Pierwszy wniosek najlepiej aby nie przekraczał jednego roku. Wówczas zdobywamy swoją rzetelnością zaufanie Pożyczkodawców i każda kolejna pożyczka może być dużo większa. Pożyczki społecznościowe sięgają kwot rzędu nawet kilkuset tysięcy złotych dla Użytkowników, którzy już kilka lat korzystają z serwisów. 

#10 emy

emy

Aktywny użytkownik

• 34 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 03 czerwiec 2015 - 22:27

Ja osobiście jestem już długo związany z serwisem pożyczkolandia i uważam, że warto sprawdzić ofertę tego serwisu. Nastawienie inwestorów jest kluczowe na tego typu portalach, a pozyczkolandia skupia naprawde przyjaznych inwestorów

pozdrawiam.

#11 sylwiusz black

sylwiusz black

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 25 sierpień 2015 - 15:25

Popieram, www.zakra.pl się odbywa tak, jak opisano. Idzie to szybko, płynnie. Mnie np. łatwo udało się zyskać zaufanie inwestorów ;)