Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 9 głosów

Pożyczka w Vivus - opinie, informacje

vivus opinie klientów opinie o vivus vivus.pl forum pożyczka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
89 odpowiedzi na ten temat

#53 Koleś

Koleś

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 lipiec 2014 - 18:04

Korzystałem z Vivus, gdy pożyczał  jeszcze 1200 zł  za darmo. Spoko firma, ale z kolejnej pożyczki juz nie skorzystałem, gdyż jest po prostu droga. Ale jak ktos po raz pierwszy chce pożyczyc pieniadze, to czemu nie. :)

#54 Vins

Vins

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 28 lipiec 2014 - 04:26

Chyba jak większość osób, korzystających z ofert parabanków, miałem kiedyś (chyba z rok temu) pożyczkę w Vivus i chyba jak większość byłem zadowolony zarówno z oferty jak i obsługi. Pieniądze szybko trafiły na moje konto, a co równie ważne, bez przesyłania zaświadczeń o dochodach.

#55 Bankieria.pl

Bankieria.pl

Zasłużony użytkownik

• 176 postów

Normalna

Napisany 08 sierpień 2014 - 13:39

Obecnie Vivus.pl podwyższył limit pierwszej darmowej pożyczki do kwoty 1 400 zł – ważne jest jednak aby mieć na uwadze przy korzystaniu z ofert kredytów chwilówek – obowiązek jej zwrotu po okresie 30 dni – przedłużanie tego typu pożyczek jest dość kosztowne. 

#56 banelek

banelek

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 14 październik 2014 - 00:32

Można ufać, ale lepiej przekonać się samemu..

#57 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 26 luty 2015 - 16:25

Vivus jest rzetelną firmą, a więc jak ktoś potrzebuje pożyczki to polecam.

#58 Domin11

Domin11

Normalna

Napisany 11 maj 2015 - 17:15

Muszę powidzieć, że nie wierzyłem, że dostanę pożyczkę za darmo. Ale wszystko było tak jak mówią. Za 1000 zł nie zapłaciłem ani grosza więcej, a oddałem za 2 tygodnie po złożeniu wniosku:)

#59 Zara

Zara

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 21 maj 2015 - 18:24

W ofercie Vivus najlepsze jest to, że po pierwszej pożyczce o kolejne można aplikować esmesem. To bardzo przyspiesza całą procedurę.

#60 Ania1974

Ania1974

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 19 sierpień 2015 - 11:59

Dostałam od Vivus 1000 zł i bardzo się z tego ciesze :)

#61 Kastro

Kastro

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 31 sierpień 2015 - 11:40

Czy można w Vivus wziąć pożyczkę na żonę. I czy ona będzie wtedy za darmo? Bo ja już z "darmówki" skorzystałem.

#62 kasa

kasa

Aktywny użytkownik

• 36 postów

Normalna

Napisany 01 wrzesień 2015 - 10:52

"Na żonę" pożyczki nie dostaniesz nigdzie :-) ale żona oczywiście może wziąć pierwszą pożyczkę za darmo.

[url="http://www.tukasa.pl/"]Porównywarki, rankingi - Pożyczki i kredyty online[/url]

#63 Miki

Miki

Zasłużony użytkownik

• 167 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 03 wrzesień 2015 - 18:07

Tylko żeby żona chciała wziąsć:)

[url="http://bit.ly/1FffNTc"]Dodany obrazek[/url]

#64 Mila7

Mila7

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 14 październik 2015 - 16:20

Czy Vivus ma jakieś programy lojalnościowe dla swoich klientów, dzięki którym można obniżyć koszty kolejnych pożyczek?

#65 Joko

Joko

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 20 październik 2015 - 07:32

Polecam Vivus. Szybko dostałam pożyczkę i mam nadzieję szybko ją spłacę.

#66 Kamizu76

Kamizu76

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 21 styczeń 2016 - 11:03

Pożyczyłem w tamtym roku pieniądze w Vivus, jak mnie "przypiliło" Pożyczkę dostałem, spłaciłem w terminie i oniej zapomniałem:)

#67 Korrra

Korrra

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 25 styczeń 2016 - 09:52

Miałam już dwa razy pożyczke w Vivus - pierwszą darmową i dugą z kosztami. Ale i tak jak będę potrzebować jeszcze szybko z oferty, to nie zawaham się skorzystać z oferty tej firmy. 

#68 Kaja12

Kaja12

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 01 luty 2016 - 21:37

Osobiście z tej oferty nie korzystałam, ale mam znajomego, który zawsze w "kryzysowych" sytuacjacch składa wniosek w Vivus. Pracuje w domu i jak nie ma zleceń, to wtedy pożycza, a jak dostanie zlecenie to oddaje:). I nie narzeka, na koszty, gdyż doskonale wie ile go to będzie kosztwało. 

#69 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 01 luty 2016 - 21:52

W takich sytuacjach są wiele tańsze oferty od vivusa.Aczkolwiek jest to rzetelna firma.

#70 JacekKozioł

JacekKozioł

Normalna

Napisany 04 luty 2016 - 21:36

Pożyczkę w Vivus dostałem bez problemu. Jest wszystko tak jak mówią, że pierwsza pożyczka jest za darmo. 

#71 Vega

Vega

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 24 marzec 2016 - 10:11

Miałam kilka miesięcy temu chwilówkę w Vivus. I powiem, że nie spodziewałam się, że tak szybko i sprawnie wszystko pójdzie. Oczywiście była to pożyczka za darmo bo spłaciłam ja przed czasem. 

#72 ZZenek

ZZenek

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 14 czerwiec 2016 - 07:11

Korzystałem z tej firmy i na pewno jest ok. Teraz mam nadzieję, że znowu będę mógł z Vivusa skorzystać. 

#73 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Reputacja: 3
Normalna

Napisany 27 sierpień 2016 - 10:16

Czy Vivus ma jakieś programy lojalnościowe dla swoich klientów, dzięki którym można obniżyć koszty kolejnych pożyczek?

Bardzo często wysyła sms-y dot. niższych kosztów kolejnych pożyczek.

Obecnie limit został zwiększony do 1600 zł darmowej pożyczki.

Kilka miesięcy temu była to jedna z najtańszych firm pożyczkowych online, teraz się trochę zmieniło. Ale mimo wszystko jest znacznie więcej firm, w których jest zdecydowanie drożej.

Porównanie kredytów, pożyczek bankowych i pozabankowych: Kredyty Porównywarka. Najnowsze propozycje banków i firm pożyczkowych.

#74 Samuel75

Samuel75

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 18 październik 2016 - 18:09

Spoko firma. Chciałem 1500 zl i szybko dostałem. Co ważne nic nie placąc więcej. Nie wiem czy dalej mają tę promocje ale polecam.

#75 PozyczkaBez.pl

PozyczkaBez.pl

Doświadczony użytkownik

• 74 postów
  • LokalizacjaPoznań

Reputacja: 2
Normalna

Napisany 18 grudzień 2016 - 07:53

Vivus był i jest jedną z bardziej znanych i rozpoznawanych marek pożyczek pozabankowych. Od dawna oferuje pierwszą pożyczkę bez opłat choć maksymalna kwota 2 500 zł nie zawsze jest przyznawana.

Warto zapoznać się też z ofertą innych pożyczkodawców, zwłaszcza tych którzy stałym klientom oferują korzystne rabaty np. ViaSMS (do 50%).

Negocjować prowizje można też w Lendon i ExtraPortfel - więcej.

www.Forum.pozyczkabez.pl

#76 Kwiato

Kwiato

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 16 marzec 2017 - 14:41

W Vivus pożyczałem pieniądze dwa razy. Za każdym razem wszystko odbyło się sprawnie i szybko. Dlatego polecam wszystkim tę firmę, gdy chcecie pożyczyć pieniądze bez zbędnych komplikacji.

#77 Blanka

Blanka

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 19 kwiecień 2017 - 13:46

Kumpel brał u nich niezłą sumkę. Złożył wniosek przez internet. Nie czekał długo. Juz po 15 minutach miał pieniądze na koncie. Był bardzo zadowolony. Plusem było to, że w banku takiej pożyczki by ni uzyskała. No i na odpowiedź czekał by dłużej.

#78 Cytrus1

Cytrus1

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 26 kwiecień 2017 - 21:39

Dostałem pożyczkę w Vivus bez żadnego problemu. Muszę powiedzieć, że wszystko przebiegało sprawnie i szybko. W sumie wszystkie procedury zajęły mi ze 3-4 godziny.