Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość




Zdjęcie

Pomoc w uzyskaniu kredytu gotówkowego przy dochodach uzyskiwanych za granicą

kredyt pożyczka zagranica bank praca za granicą zaciągnięcie kredytu uk anglia UE praca w norwegii

  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 sednofinance

sednofinance

    Nowy użytkownik

  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 30 maja 2014 - 08:13


Specjalizujemy się w szeroko rozumianym pośrednictwie głównie na kredyty gotówkowe. Świadczymy usługi zarówno dla osób mieszkających i pracujących w Polsce jak i poza nią. Swoim zasięgiem obejmujemy całą Unię Europejską a także Szwajcarię, Norwegię, Rosję. Jeżeli pracujesz za granicą istnieje możliwość załatwienia wszelkich formalności łącznie z wydaniem decyzji kredytowej na odległość. Dzięki temu oszczędzisz czas i pieniądze - wystarczy tylko jedna wizyta w Polsce podczas której podpiszesz umowę bankową i zadysponujesz środkami. Współpracujemy z wiodącymi Polskimi bankami.

 

Pobieramy prowizję wyłącznie za skuteczne załatwienie sprawy. Klient zobowiązany jest do zapłaty tylko wówczas gdy kredyt zostanie mu przyznany i wypłacony, w przeciwnym razie nie pobieramy żadnych opłat. Jeżeli masz pytania, wątpliwości – odwiedź naszą stronę lub napisz do nas.



#2 Magda29

Magda29

    Nowy użytkownik

  • 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 30 sierpnia 2023 - 14:06

W Norwegii taką pomoc świadczą oni: motty.no/pl Wiadomo, że lepiej z doradcą się starać o kredyt niż samodzielnie. A tutaj jest duża wygoda, bo wszystko można załatwić po polsku albo przez telefon albo online. Porównują oferty z wielu banków, więc to zdecydowanie oszczędza też czas. 











Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: kredyt, pożyczka, zagranica, bank, praca za granicą, zaciągnięcie kredytu, uk, anglia, UE, praca w norwegii