Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 3 głosów

Darmowa pożyczka w Vivus - opinie

vivus darmowa pożyczka parabank pozabankowa pożyczka vivus opinie vivus forum opinie o vivus

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 aliAs

aliAs

Nowy użytkownik

• 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 14 lipiec 2013 - 22:01

Wie ktoś, czy ta reklamowana pożyczka w Vivusie naprawdę jest za darmo?

viv_darmowa.png

#2 demeter

demeter

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 15 lipiec 2013 - 08:39

Ja bym w to nie wierzyła.. Jak chcesz mieć tanio – idź do banku i nie kombinuj. Na takich „darmowych” pożyczkach można się nieźle przejechać.

#3 marcin_kolodziejczyk

marcin_kolodziejczyk

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 15 lipiec 2013 - 20:09

No nie wiem. Poszperałem trochę na stronie Vivus i wychodzi na to, że serio dają pożyczkę za darmo, ale tylko taka do 1000 zł i na miesiąc. Trzeba przy tym uważać, żeby nie spóźnić się ze spłatą, bo wtedy obciążają cię całym kosztem pożyczki i jeszcze spore kary wlepiają. Jak wiesz, że sienie wyrobisz ze zwrotem tej pożyczki – radzę ci, nie bierz.

#4 MamNaImieJenny

MamNaImieJenny

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 16 lipiec 2013 - 12:15

Podobnie ma Sohocredit. Wiem, bo brałam (700 zł). Minus jest taki, że tylko raz można z tej promocji skorzystać, potem już nie. No i na miesiąc max.

#5 mentalny

mentalny

Administrator

• 352 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 14 październik 2013 - 16:05

Promocja pierwszej pożyczki bez odsetek w firmie Vivus jest wiarygodna. Wystarczy poczytać opinie klientów, które w dużej większości są pozytywne i wskazują na to, że jest to solidna firma, która nie robi przekrętów, ani nie zwodzi swoich użytkowników. Vivus ma ugruntowaną pozycję na rynku pożyczek pozabankowych, ponieważ świadczą swoje usługi na wysokim poziomie. Według wielu osób i instytucji ta firma jest uważana za największego potentata parabankowego (z wyjątkiem Providenta, który oferuję trochę odmienny produkt). Gdyby Vivus zaczął świadczyć większe sumy pieniężne, to myślę, że byłoby to definitywnie numer jeden na rynku, pokonując w ten sposób stosunkowo drogiego Providenta. Firma, świadcząc darmowo swoje usługi (pierwszą pożyczkę) dobrze wie, że to zwykła inwestycja i prędzej czy później klient w trudnej sytuacji ponownie zwróci się do firmy po kolejną pożyczkę, a w końcu jeżeli doświadczenia są pozytywne, to czemu by nie skorzystać właśnie z ich oferty? :) Promocja w Vivusie jest przemyślana i na pewno rentowna dla firmy (potwierdza to sam fakt, że oferują taką promocję od dłuższego czasu). Mogę też to potwierdzić od siebie, ponieważ bliska mi osoba korzystała z tej opcji i wiem, że wszystko było ok :)

Podsumowując - jest to świetna opcja dla potrzebujących. W końcu kto za darmo daje 1200zł na miesiąc czasu? :) Warto dodać, że pożyczka w Vivusie jest świetnym pomysłem na pozyskanie pieniędzy na spłatę pilnych zobowiązań (jednak tylko przy warunku, że taką pożyczkę oddamy w terminie!).

PS. dla zainteresowanych tematem firmy, kieruje do wątku opinie o vivusie.

#6 finansjer

finansjer
  • LokalizacjaBydgoszcz

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 16 październik 2013 - 15:10

Firmy pożyczkowe mają zwykle zbliżone oferty. Różnią się one zwykle tylko wysokością kwot, jakie możemy w nich pożyczyć, a także kosztami jakie są związane z pożyczką. Na całe szczęście prawie zawsze te wszystkie koszty są podane na stronie internetowej każdej firmy, więc każdy wnioskodawca ma szansę porównania ich i wybrania najlepszej dla siebie oferty. Tak samo wygląda kwestia pożyczki bez odsetek w Vivusie. Wszystko jest jasno ukazane na stronie i nie ma tutaj żadnych "haków". Tak jak @mentalny napisał, Vivus jest wiarygodną firmą i raczej nie ma w niej miejsca na zwodzenie użytkowników.

Swoją drogą, gdy ktoś szczególnie uważnie przejrzy koszta udzielanych pożyczek, z całą pewnością zauważy, że chyba tak czy siak najtańsza na naszym rynku jest oferta firmy Vivus. Jakby nie patrząc, to właśnie w tej firmie zapłacimy najmniejsze odsetki, gdy zaciągniemy pożyczkę. Dzięki temu min, firma ta stała się liderem na rynku chwilówek przez Internet. Tym bardziej, że wypłaca ona pieniądze bardzo szybko, a cały proces związany z pożyczką jest bardzo prosty i każdy potrafi sobie z nim poradzić.

Warto wziąć pod uwagę to, że ubiegając się o pożyczkę w Vivus, nie musimy wychodzić z domu, ponieważ wszelkie formalności można załatwić z dowolnego miejsca, byle by tylko mieć dostęp do Internetu i telefon komórkowy. Bo w końcu przez Internet składamy wniosek o pożyczkę, a na podany wcześniej telefon komórkowy, dzwonią pracownicy firmy, gdy chcą się z nami skontaktować. A skoro wszystko można załatwić „na odległość”, to jak łatwo się domyśleć, nie musimy nikomu pokazywać naszych zarobków, czy też proponować jakieś zabezpieczenie. W ten sposób, bez formalności i zabezpieczeń, możemy pożyczyć całkiem fajną kwotę do 2 500 złotych (na okres 30 dni).

#7 Rambo

Rambo

Nowy użytkownik

• 7 postów

Normalna

Napisany 24 listopad 2013 - 07:23

To fakt, że darmowa pożyczka w Vivus jest ofertą rewelacyjną. Bo czasem nawet od rodziny ciężko w ten sposób pożyczyć pieniądze, bo zawsze wiąże się to z jakąś wdzięcznością, o jaką za jakiś czas zostaniemy poproszeni. A tu - pożyczam, oddaje i dziękuje bardzo. Więc wcale się nie dziwie, że tyle osób korzysta z takiej oferty. Powoli i inne firmy zaczynają wprowadzać różnego rodzaju promocje bo muszą w jakiś sposób konkurować z Vivus

Ale patrząc na koszta pożyczek, które nie są już darmowe, to Vivus ma i tak chyba jedną z najtańszych ofert w Polsce. Więc pewno dlatego ludzie do tej firmy będą wracać, gdy znajdą się ponownie w potrzebie. 

#8 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 24 listopad 2013 - 10:42

Trudno się z powyższym nie zgodzić. Vivus to porządna firma, która buduje już przez jakiś czas swoją reputację, a dodatkowo kusi klientów korzystnymi ofertami i niskimi opłatami. Wydaje mi się, że obecnie ciężko o lepsza alternatywę, gdyż próbować oczywiście możemy innych firm pozabankowych specjalizujących się w udzielaniu pożyczek, jednakże moim zdaniem jest to działanie ryzykowne, gdyż nie zawsze możemy otrzymać dokładnie to, czego chcieliśmy. A z Vivusem dostajemy pieniądze i to dodatkowo bez jakichkolwiek opłat :)

#9 Edekodkredek

Edekodkredek

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 25 listopad 2013 - 22:02

Poszukałem trochę w Internecie i widzę, że nie tylko w Polsce jest darmowa pożyczka w Vivus. W Anglii też. Jest to chyba bardzo dobry sposób na pozyskiwanie klientów, gdyż coraz więcej firm zaczyna wprowadzać podobne promocje. 

#10 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 26 listopad 2013 - 17:38

I moim skromnym zdaniem - całe szczęście ! :) Wspaniale, że Polska przestaje pod kolejnym względem być zaściankiem Europy a staje się krajem, w którym obywatelom oferowane są korzystne pod kątem warunków pożyczki, dzięki którym wybrnąć mogą  problemów finansowych :) Jak wiadomo - w Anglii pewnie to wszystko działa nieco lepiej, ale i tak korzystam z usług Vivusa, korzystałem, i nie wykluczam że skorzystam po raz kolejny, jako że z usług firmy jestem jak najbardziej zadowolony :) Po prostu nie ma się do czego przyczepić :)

#11 Rafał873

Rafał873

Aktywny użytkownik

• 37 postów

Normalna

Napisany 03 grudzień 2013 - 21:07

Darmowa pożyczka w Vivus to bardzo ciekawa propozycja. Należy jednak pamiętać, że tak na prawdę na mocy uregulowań w Ustawie o kredycie konsumenckim (art. 53) mamy zawsze 14 dni na odstąpienie od umowy pożyczki, bezkosztowo. Także jeśli chcesz, to w każdej instytucji pożyczkowej możesz sfinansować się za darmo na 14 dni + później masz kolejne 30 dni na zwrot kwoty pożyczki (daje to razem 45 dni bez opłat).

#12 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 12 grudzień 2013 - 08:13

Tylko w takim przypadku możemy sobie u tej firmy narobić niepotrzebnych problemów i zminimalizować możliwość wzięcia w przyszłości kolejnej pożyczki. Niemniej jednak oczywiście taka możliwość istnieje. Wydaje mi się, że Vivus oferuje jednak na tyle dobre warunki, że przy właściwym rozplanowaniu domowego budżetu nie będzie najmniejszego problemu, aby po prostu spłacić zadłużenie w terminie i jeżeli tego potrzebujemy - ubiegać się o kolejną pożyczkę. 

#13 Listoro

Listoro

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 05 wrzesień 2014 - 07:50

Korzystałem z pożyczki w Vivus, gdy pożyczali nieco mniej za darmo. Na pewno jest to firma, której warto zaufać i bez problemu pożyczyć w niej te 1400 zł.