Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Najatrakcyjniejsze kredyty

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 nikadavis85

nikadavis85

Aktywny użytkownik

• 46 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 02 czerwiec 2014 - 21:25

Orientujcie się może, który bank aktualnie ma najbardziej opłacalne kredyty dla firm? Czy wciąż jest to Idea Bank?

#2 Bankieria.pl

Bankieria.pl

Zasłużony użytkownik

• 176 postów

Normalna

Napisany 08 lipiec 2014 - 12:56

Nie można jednoznacznie określić, który bank ma atrakcyjny kredyt gotówkowy dla firm. Należałoby dokonać porównania kliku ofert, a w tym celu potrzebne są szczegółowe informacje np. rodzaj kredytu (obrotowy, odnawialny, inwestycyjny), okres kredytowania, informacje o firmie itp. 

#3 adammer

adammer

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Normalna

Napisany 29 lipiec 2014 - 13:46

W najbliższym czasie chciałbym wziąć kredyt pod zakup wózków widłowych, dlatego ta tematyka też jest mi bliska. To mój pierwszy kredyt, a trochę mi się śpieszy. Czy mógł by ktoś powiedzieć ile będzie trwać procedura przyznania kredytu? oraz czy można wziąć kredyt na sprzęt używamy? 

#4 pomocwkredycie

pomocwkredycie

Ekspert

• 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 11
Dobra

Napisany 29 lipiec 2014 - 21:41

W najbliższym czasie chciałbym wziąć kredyt pod zakup wózków widłowych, dlatego ta tematyka też jest mi bliska. To mój pierwszy kredyt, a trochę mi się śpieszy. Czy mógł by ktoś powiedzieć ile będzie trwać procedura przyznania kredytu? oraz czy można wziąć kredyt na sprzęt używamy? 

Jeśli chodzi o wózki widłowe to tu najlepszym rozwiązaniem będzie Leasing. Natomiast jeśli chodzi o używane to najlepiej brać kredyt gotówkowy czy też firmowy bardziej się opłaca niż brać leasing na takie urządzenie.

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy.

Kontakt w Profilu