Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Gdzie konto

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi na ten temat

#1 Agata_gagata

Agata_gagata

Aktywny użytkownik

• 40 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 05 czerwiec 2014 - 22:02

Hej. Gdzie warto założyć teraz konto? Widziałam kilka reklam, gdzie proponują jakąś gotówkę lub inne profity za założenie konta akurat w tym banku i sama nie wiem komu warto wierzyć... czy oprócz tych profitów nie spotka nas nic dobrego w tym banku. Jak myślicie? gdzie warto się zgłosić?

#2 lukionix

lukionix

Aktywny użytkownik

• 35 postów

Normalna

Napisany 06 czerwiec 2014 - 13:54

Ja mam w PO BP i jestem zadowolony- nie wiem, czy zachęcają do tworzenia u nich swoich rachunków poprzez rozdawanie pieniędzy czy jakichś gadżetów- ja jestem zadowolony, bo mam wszystko za 0 zł.

#3 okapik

okapik

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 27 czerwiec 2014 - 12:51

Wybierajac konto pomysl po prostu czego potrzebujesz i pozniej szukaj. Np. ja robie wszystko przez internet i w zwiazku z tym nie place za konto, bo w moim banku internetowe rzeczy sa za 0 zl. :)

#4 Redżio

Redżio

Doświadczony użytkownik

• 56 postów

Normalna

Napisany 05 sierpień 2014 - 10:42

jeżeli to twoje pierwsze konto to polecam mBank - łatwo szybko i przyjemnie, brak opłat za prowadzenie konta, bardzo łatwy i sprawny dostęp do inerntowego konta no i możliwośc wypłacania w większości bankomatach bez prowizji 

#5 Alexandra85

Alexandra85

Doświadczony użytkownik

• 55 postów

Normalna

Napisany 28 sierpień 2014 - 12:41

gettin bank, mBank? jest mnóstwo banków z ciekawymi ofertami dla osób które otwierają swoje pierwsze konto :)

#6 Orhoner

Orhoner

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 04 wrzesień 2014 - 11:26

Ja mam konto w bzwbk ale generalnie drożyzna, planuje jakąś przeprowadzkę do innego banku, tylko jestem w trakcie wyboru

#7 różyczka

różyczka

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Normalna

Napisany 16 wrzesień 2014 - 11:20

A jak to jest teraz z tymi bonusami? Orientujecie się, gdzie w tej chwili można zarobić jakąś kasę za otwarcie konta? Bo koszty to i tak są wszędzie, ale zastanawiam się, co banki z tego mają, że rozdają kasę za zalożenie konta, które potem mogę przecież zamknąć.

#8 Alexandra85

Alexandra85

Doświadczony użytkownik

• 55 postów

Normalna

Napisany 03 listopad 2014 - 17:20

Kolejnych klientów, które jak lep na muchy lecą bo obieca im się parę złotych za założenie konta :)

#9 Udoaen

Udoaen

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 04 listopad 2014 - 14:49

Ja tam mam t-mobile bankowe i co prawda nic mi nie płacą za to ale konto jest darmowe

#10 Beren132

Beren132

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 18 listopad 2014 - 22:39

Moim zdaniem mBank ma teraz najlepszą ofertę kont osobistych ;)

#11 Alekin Skywalker

Alekin Skywalker

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 19 październik 2016 - 09:44

Doradzałem ostatnio siostrze. Ona też nie wiedziała. Ja mam darmowe w orange finanse. To może mało znany bank i bez placówek ale za to oferta jest dobra :)

#12 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Reputacja: 3
Normalna

Napisany 21 październik 2016 - 06:56

A jak jest oferta? I dlaczego dobra?

Porównanie kredytów, pożyczek bankowych i pozabankowych: Kredyty Porównywarka. Najnowsze propozycje banków i firm pożyczkowych.

#13 jessie

jessie

Aktywny użytkownik

• 21 postów

Normalna

Napisany 21 październik 2016 - 10:33

ja się chyba przeniosę do mBanku bo mają dobre opinie.

#14 Kasia73

Kasia73

Zasłużony użytkownik

• 169 postów

Reputacja: 3
Normalna

Napisany 21 październik 2016 - 18:20

I tylko dobra opinia wystarczy, aby otworzyć rachunek w tym konkretnym banku?

Porównanie kredytów, pożyczek bankowych i pozabankowych: Kredyty Porównywarka. Najnowsze propozycje banków i firm pożyczkowych.

#15 Alekin Skywalker

Alekin Skywalker

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 25 październik 2016 - 12:49

A jak jest oferta? I dlaczego dobra?

I tylko dobra opinia wystarczy, aby otworzyć rachunek w tym konkretnym banku?

Heehehe Oferta jest taka, że dla klientów orange konto jest za darmo z gwarancją na dwa lata, plus dodatkowe zniżki na abonament, nie dużo, nie pamiętam ile ale w skali roku uzbiera się na mniejszą imprezę hehehe:)

Moja opinia jej wystarczyła :)

#16 markel

markel

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 14 maj 2017 - 12:57

nie no jeżeli chodzi o wybór konta to lepiej jednak przejrzeć sobie różne zestawienia i porównania bo wtedy będzie się miało najpełniejszy obraz tego co jest na rynku dostępne, a konto dla firm trzeba wybrać naprawdę z głową bo potem jak się zaczną namnażać opłaty i kruczki to się można tylko sfrustrować 

#17 Axet

Axet

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 25 maj 2017 - 14:02

te porównania są zdecydowanie najsensowniejsze bo ciężko tak komuś doradzać konto firmowe ale na pewno jak się trochę przysiądzie i poczyta to można dokonać jakiegoś wyboru 

#18 magdaprecel

magdaprecel

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 05 sierpień 2017 - 10:03

Sa jeszcze jakies konta bez oplat? U mnie w banku znowu wprowadzili oplaty za utrzymanie konta .. ile mozna.

#19 Mariaa

Mariaa

Aktywny użytkownik

• 13 postów

Normalna

Napisany 09 sierpień 2017 - 11:09

Wydaje mi się, że są bez opłat, ale tylko na samym początku, przyciągają klienta, a stopniowo z każdym miesiącem zmieniają zasady. Inna opcja, że mogą ukrywać opłaty w takim sensie, że jeśli za prowadzenie konta nie płacimy, to potem za jakieś zaświadczenie, które w innych bankach jest bezpłatne, wymagają większej opłaty. Bank musi jakkolwiek zarobić. Najepiej wybrać po prostu takie idealne dla siebie, jeśli ktoś dużo wypłaca z bankomatu, z opcją, że wszystkie bankomaty za darmo itd.,bo mnie osobiście denerwuje szukanie bankomatów z tej sieci, w której ja mam za darmo, jeśli ktoś robi wiele przelewów, to z korzystną ofertą dotyczącą przelewów itd.

#20 Aldix3

Aldix3

Aktywny użytkownik

• 10 postów

Normalna

Napisany 04 grudzień 2018 - 14:29

Ostatnio słyszałam, że w Millennium jest też jakaś promocja na 200zł za założenie konta chyba.

#21 Beciks03

Beciks03

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 13 sierpień 2019 - 17:36

Raczej wybierałabym większe banki, to będzie na pewno pewniejszym rozwiązaniem.