Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Kredyty hipoteczne - co warto wiedzieć

kredyty hipoteczne

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 wasabi

wasabi

    Nowy użytkownik

  • 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 15 lipiec 2014 - 08:57


Planujemy z żoną zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Ale powiem szczerze, że nie mamy pojęcia na co zwracać uwagę, gdyż "bankowcami" nie jesteśmy. Jeśli by ktoś podpowiedział nam, co w takim kredycie jest najważniejsze, byłbym bardzo wdzięczny.#2 pomocwkredycie

pomocwkredycie

    Ekspert

  • 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 11
Dobra

Napisany 16 lipiec 2014 - 09:33

Planujemy z żoną zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Ale powiem szczerze, że nie mamy pojęcia na co zwracać uwagę, gdyż "bankowcami" nie jesteśmy. Jeśli by ktoś podpowiedział nam, co w takim kredycie jest najważniejsze, byłbym bardzo wdzięczny.

Najważniejsze będą warunki kredytowe, czyli RRSO pożyczki, rata kredytu, Czy jest prowizja banku za przyznanie kredytu. Warto też spojrzeć na koszt całkowity kredytu patrząc na okres kredytowania który chcemy brać. Również warto spojrzeć na możliwość spłacenia kredytu wcześniej, gdzie trzeba spojrzeć po jakim czasie można spłacić kredyt w całości aby nie ponosić z tego tytułu jakiś dodatkowych opłat. Spojrzeć warto również czy są jakieś dodatkowe produkty do kredytu z których musi korzystać.

 

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy.

Kontakt w ProfiluPodobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: kredyty hipoteczne