Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Czy warto czekać na kredyt w ramach MDM

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 lesio1990

lesio1990

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 08 sierpień 2014 - 08:08

Słyszałem, że mają od przyszłego roku być wprowadzone zmiany w ramach Mieszkania dla Młodych. Czy warto więc poczekać, by uzyskać lepsze warunki kredytowania?

#2 pomocwkredycie

pomocwkredycie

Ekspert

• 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 11
Dobra

Napisany 08 sierpień 2014 - 08:44

Słyszałem, że mają od przyszłego roku być wprowadzone zmiany w ramach Mieszkania dla Młodych. Czy warto więc poczekać, by uzyskać lepsze warunki kredytowania?

Jeśli nie musisz teraz brać kredytu to zawsze warto, ale ja podchodzę do nie których rzeczy tak jeśli mam brać kredyt to teraz , bo banki powoli nie mają kasy na wypłatę kredytów, więc skończy się tak, że będziesz chciał kredyt a tu nie będzie skąd pożyczyć.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy

Kontakt w Profilu.

#3 Bankieria.pl

Bankieria.pl

Zasłużony użytkownik

• 176 postów

Normalna

Napisany 08 sierpień 2014 - 13:15

Program mieszkanie dla młodych ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie wiem czy w przyszłym roku parametry programu zmienią się w sposób, który mógłby nieść za sobą większy zwrot - tańszy kredyt. Obecnie mamy dość niskie stopy procentowe - kredyty są tanie. 

#4 pomocwkredycie

pomocwkredycie

Ekspert

• 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 11
Dobra

Napisany 10 sierpień 2014 - 08:33

Program mieszkanie dla młodych ma swoich zwolenników i przeciwników. Nie wiem czy w przyszłym roku parametry programu zmienią się w sposób, który mógłby nieść za sobą większy zwrot - tańszy kredyt. Obecnie mamy dość niskie stopy procentowe - kredyty są tanie. 

Porównując kredyty zagranicą a w Polsce to jak my mamy tanie to super. U nas RRSO jest na poziomie max 5% a przykładowo Norwegia, Irlandia, Belgia 2,5% w skali roku. A co najgorsze nasze stopy jeszcze pójdą w górę.

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy.

Kontakt w Profilu

#5 Tadzik23

Tadzik23

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 03 kwiecień 2022 - 23:56

Jeśli nie musisz teraz brać kredytu to zawsze warto, ale ja podchodzę do nie których rzeczy tak jeśli mam brać kredyt to teraz , bo banki powoli nie mają kasy na wypłatę kredytów, więc skończy się tak, że będziesz chciał kredyt a tu nie będzie skąd pożyczyć.