Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt dla firm na start

kredyt dla firm kredyt na start kredyt dla nowych firm

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 pawlikos29

pawlikos29

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 15 lipiec 2013 - 21:56

Chcę z żoną rozkręcić biznes (otwieramy sklep z odzieżą używaną), ale potrzebujemy nieco pożyczyć na kupno towaru i lokal. Byliśmy już chyba wszędzie i nigdzie nie udzielają kredytu osobom, które dopiero zakładają swoją działalność. Zna ktoś jakiś bank, gdzie można dostać kredyt? Ja mam problemy z BIK-iem,więc kredyt byłbyna żonę.

#2 Karina

Karina

Aktywny użytkownik

• 14 postów

Normalna

Napisany 16 lipiec 2013 - 12:36

Z tego, co wiem, to tylko Idea Bank daje kredyty na start. Sprawdź też w FM Banku – kiedyś mieli taką opcję,ale nie wiem, czy się z tego przypadkiem nie wycofali. Standardowo w bankach dopiero po 12-u, ewentualnie po 6-miesiącach działalności mogą dac pierwszy kredyt. A pracowałaś wcześniej gdzieś? Jak tak, to możesz wziąć kredyt na tamtą umowę.

#3 czereśnia

czereśnia

Nowy użytkownik

• 7 postów

Normalna

Napisany 25 maj 2015 - 14:22

Z tych dwóch zdecydowanie bardzej polecam Idea [SPAMERSKI] Bank. Nie wymagają żadnego stażu działalności i można uzyskać spokojnie nawet 350 tys. zł kredytu. Okres kredytowania maksymalny wynosi 10 lat. A i też bardzo fajnie, bo oferują pomoc doradców przy załatwianiu formalności.

#4 Kasandra

Kasandra

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 06 lipiec 2015 - 19:54

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej - w maksymalnej kwocie do 20-krotności przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia (tj. do 75 622,80 zł)

dla osób niezatrudnionych i nie wykonujących innej pracy zarobkowej:

1.     absolwenci szkół i uczelni wyższych do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego

2.     studentów ostatniego roku studiów wyższych

3.     zarejestrowani bezrobotni

• okres spłaty do 7 lat

• karencja w spłacie rat do 12 miesięcy

• oprocentowanie: 0,25 stopy redyskonta weksli NBP, obecnie 0,56 % w skali roku

• zabezpieczenie spłaty pożyczki - weksel własny in blanco pożyczkobiorcy oraz poręczenie co najmniej jednej osoby fizycznej

• Sprawdzana tylko baza BIG infomonitor

#5 damian.mazurkiewicz

damian.mazurkiewicz

Aktywny użytkownik

• 24 postów
  • LokalizacjaPoznań

Normalna

Napisany 03 listopad 2015 - 12:11

A myśleliście może o pożyczkach społecznościowych? Ja ostatnio zacząłem się interesować szeroko pojętym tematem kredytów, pożyczek itp. i z tego co mi się wydaje, to ludzie w taki sposób zaciagają pożyczki właśnie na działalność, ale pewny nie jestem czy w przypadku jej rozkrecenia też to działa. W każdym razie wydaje mi się, że nie jest to zła opcja i podobno bezpieczna. Wiadomo, że to nie bank, no ale jednak są weksle, jest windykacja, jest normalnie podpisywana umowa, myślę, że to chyba ma ręce i nogi i jest w porządku dla obu stron - pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy.

#6 katana

katana

Aktywny użytkownik

• 27 postów

Normalna

Napisany 17 listopad 2015 - 16:57

Jest ciężko. Większość banków wymaga dużego stażu działalności. Firma która zaczyna nie ma większych szans na środki. Łatwiej jest w Idea bank, mają kilka kredytów które można dostać bez formalności i będzie to również kredyt na start. Mowa o tym - https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm Kwestia taka ile środków, na jakie konkretnie cele - przy wyższych sumach pojawiają się już zabezpieczenia, ale sam fakt, że można się ubiegać o takie pieniądze już robi różnicę.

#7 FinanceGroup

FinanceGroup

Aktywny użytkownik

• 11 postów
  • LokalizacjaGliwice

Normalna

Napisany 10 grudzień 2015 - 20:04

W idea banku można spróbować lecz kredyt może być bardzo drogi.

Wiekszość banków akcetuje straż od 12M ale jest jeden który daje kredyt od 3M działalności.

Tematy otagowane przez słowa: kredyt dla firm, kredyt na start, kredyt dla nowych firm