Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczki prywatne - oferta SNA Finanse

pożyczki prywatne pożyczki

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 sibellius

sibellius

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 sierpień 2014 - 20:48

Witam,

Niedawno otrzymałem pożyczkę z firmy SNA z Poznania (pozyczki.prywatne(małpa)tlen.pl). Pierwsza kwota jaką oferują jest zawsze niska, mi dali 1000 złotych, po miesiącu spłaciłem całość i teraz jako już zweryfikowany klient prowadzę negocjacje co do wyższej kwoty na dłuższy czas. 

Wszystko wygląda bardzo fajnie:
1. pełna informacja,
2. firma działa legalnie,
3. nie pobierają przedpłat,
4. nie sprawdzają żadnych baz (mam negatywny BIK),
5. kontakt mailowy szybki. 

Nie znalazłem też żadnych niepochlebnych opinii o nich, jednak chciałbym rzucić temat czy ktoś spotkał się z tą ofertą i czy można bezpiecznie związać się z tą firmą na dłuższy okres. 

Z góry będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje. 

Ponieważ nie mam pewności że pożyczkę otrzymam, wolę na razie zachować anonimowość. 

Jeśli nie dowiem się niczego bardzo złego o tej firmie to skorzystam z oferty i będę wkrótce wiedział czy ich polecić czy nie.

#2 sibellius

sibellius

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 14 czerwiec 2015 - 16:47

Witam,

Zupełnie zapomniałem o tej sprawie, a warto o niej napisać. 

Jesienią 2015 wziąłem pierwszą pożyczkę w SNA Finanse z Poznania. Spłaciłem w 6 ratach, stosunkowo niedużych (mogłem negocjować wielkość). 

Weksle zabezpieczające o które się trochę bałem wróciły do mnie pocztą. 

W międzyczasie firma rozszerzyła ofertę o pożyczki zabezpieczone hipoteką i razem z ojcem wzięliśmy u nich taką pożyczkę, na 60.000 złotych. Teraz spłacamy spokojnie tylko koszty (tzw. pożyczka balonowa), po to by po roku spłacić całość. Skąd? Ano z kredytu bankowego. Pomagają nam czyścić BIK i finalnie z bikiem B (na A nie ma co liczyć po tym co nawywijałem) mam dostać finansowanie bankowe i mieć wreszcie jedną niską ratę, która rozwiąże wszystkie problemy. 

Zachęcam do skorzystania z oferty, bo firma za cholerę nikomu nie znana, a wiedzą co robią. Obsługa też bardzo sympatyczna - widać że dość młoty i ogarnięty zespół mają :)

Nie mam aktualnego adresu ich strony, pewnie snafinanse.pl albo snafinanse.hol.es, ale głowy nie sam. 

Pozdrawiam i dziękuję.