Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Szybka chwilówka w niedzielę

szybka pożyczka chwilówka w niedzielę

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi na ten temat

#1 milano

milano

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 16 lipiec 2013 - 12:21

Muszę w niedzielę pozyczyć skądś 1000 zł (wcześniej nie będzie mnie w Polsce, a pieniądze są mi potrzebne na poniedziałek rano!! Banki nieczynne, znajomi się wypieli, rodzina nie ma – skąd wziąć? Mogę wziąć nawet w jakimś parabanku i tak zamierzam oddać pożyczkę w dwa tygodnie. Dodam, że mam prace – zaświadczenia o zarobkach nie dostanę, ale mam umowe i wyciągli z konta z wpływem pensji. Nigdy nie miałem opóźnień w spłatach kredytów, jesli to ważne. Bałagam – co zrobić?? Pomóżcie...

#2 marcin_kolodziejczyk

marcin_kolodziejczyk

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 16 lipiec 2013 - 20:23

Trudna sprawa, bo nawet, jak przyznają ci taką pożyczkę w parabanku przez internet, to musiałbys mieć konto w tym samym banku, co firma, która pożycia ci pieniędzy. Jeśli to inne banki, to przelew przyjdzie dopiero w poniedziałek – bo KIR, instytucja, która obsługuje przelewy międzybankowe, pracuje tylko w dni robocze. Zostaje Ci tylko Provident, albo inny parabank, gdzie pracownicy donoszą pieniądze do domu. Zadzwoń i zapytaj. Tylko, ostrzegam, to słono kosztuje...

#3 MamNaImieJenny

MamNaImieJenny

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 16 lipiec 2013 - 23:05

Polecam Provident – sama brałam kiedyś u nich pozyczkę w niedzielę. Tzn. zadzwoniłam w sobotę i umówiłam się na niedzielę. Bez problemów pani się zgodziła. Tylko zadzwoń do nich od razu, bo procedura chwilę trwa. Nie wiem,do której godziny przyjmują zgłoszenia.

#4 paulina680

paulina680

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 08 sierpień 2013 - 08:36

Zajrzyj na stronę www.viasms.pl > Korzystałam z ich usług już kilka razy i zawsze dostawałam pożyczkę. Minimum formalności i pieniądze szybko sa na koncie po pozytywnej weryfikacji.

#5 Finane

Finane

Doświadczony użytkownik

• 64 postów

Normalna

Napisany 15 sierpień 2013 - 16:16

Chyba tylko w SohoCredit możesz złożyć wniosek w niedziele i w tym samym dniu otrzymać przelew.

#6 martinrekk

martinrekk

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 03 lipiec 2018 - 12:35

Pojawiło się dużo porównywarek pożyczek teraz w necie, ja mam wypróbowaną już wielokrotnie lowcachwilowek.pl. Tutaj są oferty aktualizowane na bieżąco, mają i większe i mniejsze firmy, jest sporo ofert za 0 zł tylko tutaj to trzeba się wgryźć w regulamin bo te darmowe to są raczej w ramach specjalnych promocji, także – nie dla każdego klienta.

#7 marmi

marmi

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 06 lipiec 2018 - 05:40

Muszę przyznać, że od czasu założenia tego wątku wiele się zmieniło jeśli chodzi o możliwość uzyskania szybkiej chwilówki w niedzielę. Pożyczki takie można dostać w co najmniej pięciu firmach. Najbardziej znaną z nich jest Wonga, która w niedziele działa od 9 do 17. Oprócz tego w niedzielę chwilówkę pożyczy nam Netcredit, Filarum, Szybkagotówka i  Kuki.

#8 oewonga

oewonga

Aktywny użytkownik

• 38 postów

Normalna

Napisany 15 październik 2019 - 16:54

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:

- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#9 Mikko

Mikko

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 29 październik 2019 - 21:03

Jest wybór, ale różne warunki.

#10 rusak

rusak

Aktywny użytkownik

• 18 postów

Normalna

Napisany 17 październik 2020 - 16:02

A Wonga oferuje tylko pierwszą pożyczkę za darmo? Kolejne też są darmowe?

#11 oewonga

oewonga

Aktywny użytkownik

• 38 postów

Normalna

Napisany 22 październik 2020 - 00:34

Cześć,

Klienci Wonga, mogą wziąć za darmo nie tylko pierwszą, ale i każdą kolejną pożyczkę do 1000 zł na 30 dni. W przypadku pożyczki ratalnej, jej całkowity koszt zobaczysz pod suwakami, podczas składania wniosku. Nie mamy żadnych ukrytych opłat – całkowity koszt pożyczki poznajesz jeszcze przed podpisaniem umowy.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga. pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.

Tomek | Ekspert wonga.com

#12 rusak

rusak

Aktywny użytkownik

• 18 postów

Normalna

Napisany 01 styczeń 2021 - 14:32

Zmieniłem teraz nr telefonu i mam pytanie. Jak to uaktualnić na koncie w Wonga?

#13 oewonga

oewonga

Aktywny użytkownik

• 38 postów

Normalna

Napisany 16 styczeń 2021 - 02:29

Cześć,
jedynym sposobem aktualizacji numeru telefonu komórkowego na profilu Klienta w Wonga jest bezpośredni kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 388 88 88 lub 660 168 100. Zmiana numeru do kontaktu drogą mailową nie jest możliwa.
Tomek | Ekspert wonga.com

#14 bialamewa

bialamewa

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 30 maj 2021 - 15:38

takie sytuacje jak potrzebuje teraz natychmiast to niestety czesta sprawa dlatego lepiej nie zostawiac splat na ostatnia chwile. osobiscie wole na lombi.com sprzedac cos niz sie zadluzac