Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Jaka karta kredytowa w Anglii?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Zibi

Zibi

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 listopad 2014 - 07:55

Zamierzamy z żoną starać się o kredyt hipoteczny, ale najpierw chcemy zbudować sobie trochę historię kredytową, bo nigdy nie mieliśmy w Anglii żadnych kredytów. Podobno najlepsza do tego jest karta kredytowa. Co możecie polecić? Chodzi mi o to, aby nie było opłat i by nie płacić odsetek za zakupy robione w Internecie i w sklepach. 

#2 Emigrantka

Emigrantka

Aktywny użytkownik

• 14 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 27 listopad 2014 - 18:43

Ja wzięłam kartę kredytową z tego samego powodu co i ty. Ponieważ mam konto w Barclays Bank, to właśnie w tym banku dostałam pierwszą kartę. Natomiast teraz mam kredytówkę z Johna Levisa. Zmieniłam, bo za zakupy są przyznawane punkty, które potem są zamienione na talony do Johna Levisa. Nie wybieram nigdy gotówki z bankomatu, placę tylko za zakupy i jak dostaje miesięczne rozlicznie, to od razu wszystko spłacam. Jest to znakomity sposób na budowanie swojej historii kredytowej. Dzieki temu, nie było problemów przy kredycie hipotecznym.

Proponuje ci by iść do banku w którym masz konto i w nim poprosić o kartę. Nie musisz mieć wielkiego limitu, byle coś się co miesiąc działo. Jeżeli chcesz budować swoją historię kredytową, to polecam ci też wziąc coś na raty. Zwykle odsetek sie nie płaci, a historia też się tworzy:).