Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie

Karta przedpłacona w Ocard.pl

ocard opinie ocard ocard.pl karta kredytowa karta debetowa

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 12 styczeń 2015 - 19:45

Jeżeli ktoś chciałby mieć w swoim portfelu kartę, a nie może dostać w banku „kredytówki”, powinien skorzystać z oferty firmy Ocard.pl. Firma ta oferuje praktycznie dla każdego kartę przedpłaconą. Co ważne, mogą ją otrzymać osoby, które nie mają konta w żadnym banku. Posiadacz karty ma otwierany specjalny rachunek, który należy zasilić by jej używać.

Aby uzyskać kartę, należy przede wszystkim złożyć wniosek do firmy Ocard. Na podany podczas rejestracji adres, po kilku dniach zostanie przesłana karta, z której po zasileniu konta będzie można korzystać.

Kartą Ocard, można płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych, internetowych, a także można wybierać pieniądze z bankomatów. Oczywiście wszelkie operacje z wykorzystaniem karty, można wykonywać do momentu wykorzystania kwoty jaką zasililiśmy nasz rachunek. Jeżeli kwota jest już wykorzystana, by ja ponownie używać wystarczy na nowo zasilić kartę. Karta wydawana jest na okres 3 lat.

Dużym atutem karty jest duża liczba partnerów, którzy oferują zniżki dla jej posiadaczy. Regulując u nich płatności za pomocą karty, można uzyskać zniżki czy też można korzystać z innych promocji.

#2 Wija

Wija

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 13 styczeń 2015 - 11:45

Opłaca się taka karta? Dla mnie by była dobra, gdy jestem na urlopie w Polsce. Nie tracę wtedy pieniędzy na przewalutowanie transakcji.