Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Czy to prawda, że Provident działa w UK?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Logo

Logo

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 21 styczeń 2015 - 23:48

Czy to prawda, że w Wielkiej Brytanii również działa Provident? Słyszałem, że tak jest, a jeśli to prawda to czy tam jest to firma angielska, czy polska (z której korzystają jedynie,albo w większości Polacy)? Wydawało mi się, że to polska firma, więc dziwi mnie, że i w Wielkiej Brytanii istnieje.

#2 pomocwkredycie

pomocwkredycie

Ekspert

• 856 postów
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 11
Dobra

Napisany 23 styczeń 2015 - 08:16

Czy to prawda, że w Wielkiej Brytanii również działa Provident? Słyszałem, że tak jest, a jeśli to prawda to czy tam jest to firma angielska, czy polska (z której korzystają jedynie,albo w większości Polacy)? Wydawało mi się, że to polska firma, więc dziwi mnie, że i w Wielkiej Brytanii istnieje.

Tam gdzie są Polacy to i tam będzie Provident.

Z poważaniem

Grzegorz Klimczak

Doradca Finansowy.

Kontakt w Profilu - Komunikator

#3 Emigrantka

Emigrantka

Aktywny użytkownik

• 14 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 23 styczeń 2015 - 08:33

Provident, to właśnie brytyjska firma. Tutaj zaczynała swoją działalność.

#4 Mol12Mol

Mol12Mol

Aktywny użytkownik

• 20 postów

Normalna

Napisany 27 styczeń 2015 - 19:48

O proszę. Dla mnie to nowość, bo sądziłem, że Provident to polska firma, a okazuje się, że angielska. Ciekawe, ciekawe. Pomocwkredycie ma rację- teraz na emigracji jest naprawdę wielu Polaków, więc oferty, które są w Polsce często jadą za nimi. Tak więc wychodzi na to, że Provident znalazł Polaków u siebie. Zapewne w samym Providencie w Anglii pracują zarówno Polacy, jak i Anglicy. Polak Polakowi łatwiej wytłumaczy warunki pożyczki- tak myślę.

#5 snowby

snowby

Doświadczony użytkownik

• 57 postów

Normalna

Napisany 04 luty 2015 - 20:58

A czy Provident w takim bądź razie działa również w innych krajach? W Niemczech? We Francji? W Danii? Gdziekolwiek na terenie Unii Europejskiej? "Tam gdzie będą Polacy, tam i będzie i Provident"- czyli wszędzie? 

#6 piotrek6938

piotrek6938

Doświadczony użytkownik

• 51 postów

Normalna

Napisany 09 luty 2015 - 23:39

Provident wpłaca pieniądze na konto w każdym kraju, w którym się obecnie znajdujemy, jeśli zamówimy taką usługę przez internet? Bo z tego co napisał kredyt.pl tak właśnie wychodzi. 

#7 Logo

Logo

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Normalna

Napisany 11 luty 2015 - 21:27

Hm? Czyli w Wielkiej Brytanii działa- zdziwiłem się tylko, że jest to tamtejsza firma, a nie nasza- polska. Sądziłem, że to Provident poleciał za Polakami, a nie przyleciał do Polaków ;) To jak to wygląda w innych krajach zatem?