Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Jakie dokumenty będą mi potrzebne?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 malindalinzey

malindalinzey

Aktywny użytkownik

• 45 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 07 luty 2015 - 20:28

Cześć. Powiedzcie proszę na jakiej zasadzie przyznawane są pożyczki w firmach, które nie sprawdzają klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Wkrótce taka pożyczka może mi się przydać i chcę wiedzieć jakie dokumenty będą mi potrzebne. Możecie mi pomóc?

#2 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 08 luty 2015 - 12:24

Zależy od kwoty pożyczki, od polityki kredytowej pożyczkodawcy i wielu innych rzeczy, w niektórych firmach przy mniejszych kwotach nie potrzebujesz żadnych dokumentów. Pozatym generalnie BIK sprawdzają tylko banki, nie instytucje pozabankowe.

#3 ken35neth

ken35neth

Normalna

Napisany 08 luty 2015 - 21:20

Dokładnie. Jednak co niektóre poważniejsze firmy mogą sprawdzić Cię w Krajowym Rejestrze Dłużników. Myślę jednak, że jest coraz mniej firm, które faktycznie to sprawdzają. Jeśli firma, w której postanowisz wziąć pożyczkę nie wymaga zaświadczenia o dochodach to zazwyczaj do zaciągnięcia takiej pożyczki potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty. Jeśli będą wymagać zaświadczenia o dochodach to i taki dokument będziesz musiał dostarczyć. Niektóre firmy mogą wymagać zamiast zaświadczenia oświadczenie.

#4 pozyczkasa.pl

pozyczkasa.pl

Zasłużony użytkownik

• 186 postów
  • LokalizacjaKraków - cała polska

Normalna

Napisany 10 luty 2015 - 21:44

w większości przypadków wystarczy dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy. Cześć firm poprosi też o zaświadczenie jednak nie każda firma go wymaga.

www.kredyt-portal.pl - Poradnik Finansowy

http://pozyczkasa.pl - Najlepsze Pożyczki Online

#5 vjeopro1

vjeopro1

Aktywny użytkownik

• 42 postów

Normalna

Napisany 11 luty 2015 - 21:04

A czy masz już jakąś firmę "na oku"? Wtedy byłoby łatwiej precyzyjniej stwierdzić jakich dana firma pożyczkowa wymaga dokumentów. A tak to jak piszą przedmówcy- dowód osobisty, dane kontaktowe, czasami, ale bardzo rzadko zaświadczenie o dochodach (Często zależy to od kwoty, o którą się staramy).

#6 malindalinzey

malindalinzey

Aktywny użytkownik

• 45 postów

Normalna

Napisany 15 luty 2015 - 23:07

W sumie jeszcze nie mam na myśli jakiejś konkretnej firmy, jeszcze nie potrzebuję tych pieniędzy, więc na razie tylko orientuję się w temacie. A może ktoś z was może polecić jakąś dobrą firmę pozabankową, która nie sprawdza klienta w Biurze Informacji Kredytowej i nie wymaga zbyt dużej ilości papierologii?

#7 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 16 luty 2015 - 06:36

Podaj kwotę pożyczki, bez tej informacji ciężko coś polecić.