Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Kredyt hipoteczny w BOŚ (Banku Ochrony Środowiska) - opinie, informacje

bank ochrony środowiska boś bank boś kredyt hipoteczny kredyt

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 19 lipiec 2013 - 11:19

Nazwa Banku: Bank Ochrony Środowiska

Nazwa kredytu: Kredyt hipoteczny

Waluta: PLN

Okres kredytowania: 50 lat

Cel kredytu: zakup nieruchomości, budowa domu jednorodzinnego, remont nieruchomości,

bos.gif

Kredyt hipoteczny w Banku Ochrony Środowiska, to idealna okazja dla tych, którzy chcą płacić niewielkie raty. A wszystko to przez to, że pieniądze można pożyczyć nawet na 50 lat. Możliwe jest sfinansowanie do 100% wartości inwestycji. Spłata pierwszych rat kapitałowych, może nastąpić dopiero po 5 latach od zaciągnięcia kredytu. Ponadto możliwe są „wakacje kredytowe” trwające w sumie do 3 lat. Kredyt można spłacać w ratach równych, lub ratach malejących. Każdy kredytobiorca, może skorzystać z pakietu ubezpieczeń.

Kredyt hipoteczny w BOS Banku

Skorzystaliście z oferty BOŚ (Banku Ochrony Środowiska)? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 kibic

kibic

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 marzec 2014 - 14:14

Mam własnie kredyt w tym banku. Pożyczaliśmy pieniądze na budowę domu, a raczej dokończenie. W sumie nie mogę narzekać. Wszystko zostało załatwione w miarę sprawnie i tak jak informowali mnie pracownicy banku. Także teraz kontakt mamy dobry, więc mogę ten bank polecić.