Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w Optima Pożyczki - opinie, informacje

optima.pl optima pożyczki opinie opinie o pożyczkach pożyczka pod zastaw optima.pl opinie pożyczka gotówkowa opinie

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 21 marzec 2015 - 14:25


Jedną z najstarszych firm pożyczkowych, działających w naszym kraju jest Optima. Od ponad 15 lat, oferuje ona dla każdego pożyczki gotówkowe, które można dostać prosto do swojego domu. Optima, należy do międzynarodowej grupy finansowej, która już od ponad 30 lat oferuje różnego rodzaju produkty finansowe na całym świecie.
 

optima.png   

 

W Polsce Optima daje możliwość szybkiego uzyskania gotówki zarówno przez osoby fizyczne jak i firmy. Osoby fizyczne, mogą pożyczyć od 500 do 10 000 zł, przy czym dla nowego klienta, maksymalna kwota o jaką może się on ubiegać to 4 000 zł. Optima proponuje swoim klientom zarówno krótkie pożyczki tzw. chwilówki (okres spłaty do 30 dni), jak i pożyczki na okres 12 miesięcy. Każdy klient ma możliwość wyboru, czy chce pieniądze otrzymać na konto, czy też może wolałby je dostać do domu. Podobny wybór dotyczy spłat rat. Można je dokonywać za pośrednictwem konta, jak i w ramach obsługi domowej. Pożyczki w Optima, oferowane są ponadto w kilku wersjach, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Optima oferuje też i inne produkty finansowe. Mowa tu np. o pożyczce pod zastaw złota. Dzięki niej, bez zbędnych formalności można uzyskać potrzebną nam gotówkę, a złoto odzyskać po spłacie zadłużenia. Optima oferuje także kredyt konsolidacyjny, pozwalający na spłatę innych zadłużeń.
 

wniosek.png

____________________________________

Skorzystaliście z oferty Optima.pl? - Czekamy na Wasze opinie!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: optima.pl, optima pożyczki opinie, opinie o pożyczkach, pożyczka pod zastaw, optima.pl opinie, pożyczka gotówkowa, opinie