Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Firmy oddłużeniowe - co o nich sądzicie?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Goria

Goria

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 26 marzec 2015 - 15:56

Mam trochę długów, spłacam je z trudem i opóźnieniem. Kolega poradził mi, by skorzystać z firmy oddłużeniowej, ale nie wiem za bardzo co one robią. Czy rzeczywiscie mogą one pomóc czy to tylko naciąganie?

#2 mariano

mariano

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 26 marzec 2015 - 17:21

I tak i nie. Jest sporo firm oddłużających które rzeczywiście naciągają ludzi ale nie wszystkie. Warto przeszukać neta, przelecieć przez opinie. Widziałem nawet na jakimś forum że niektóre kancelarie udzielają darmowych porad prawnych. 

#3 majaq

majaq

Aktywny użytkownik

• 16 postów

Normalna

Napisany 30 marzec 2015 - 12:42

22 101 33 13 
Trzymaj to jest numer do kancelarii, która udziela darmowych porad prawnych. Może oni ci pomogą.

#4 barakuda

barakuda

Aktywny użytkownik

• 24 postów

Normalna

Napisany 30 marzec 2015 - 13:49

Sama idea takiej firmy jest taka, że pomaga zadłużonym w negocjacjach z wierzycielami czy napisaniu odpowiednich wniosków/pism do nich. Oczywiście za opłatą. Dlatego trzeba zobaczyć gdzie są najlepsze oferty. Taka firma może doprowadzić do zmniejszenia wysokości rat, wakacji kredytowych czy anulowania odsetek. Oddłużanie nie polega na udzielaniu pożyczek czy kredytów. Co ważne, bo niekiedy można spotkać się z taką formą "pomocy" u naciągaczy, co potrafi doprowadzić do wpadnięcia w pętlę długów. Z tych lepszych oddłużeniowych firm mogę polecić: Lexperto lub Proxime.

#5 majaq

majaq

Aktywny użytkownik

• 16 postów

Normalna

Napisany 31 marzec 2015 - 13:36

Z proximy nie korzystałem. Dzięki lexperto udało mi się rozłożyć 3.000 na wygodniejsze raty i wierzyciel dzięki ich negocjacji odwołał komornika.

#6 Shpongle

Shpongle

Aktywny użytkownik

• 17 postów

Normalna

Napisany 13 kwiecień 2015 - 14:10

Należy się wystrzegać firm oddłużających których sposobem ,,oddłużenia" nas jest zrobić papkę z mózgu i szybko zaproponować nowy kredyt który ,,wszytko" rozwiąże. 

#7 barakuda

barakuda

Aktywny użytkownik

• 24 postów

Normalna

Napisany 20 kwiecień 2015 - 10:19

Z wspomnianych wyżej firm, które chcą właśnie zrobić papkę z mózgu to Compass Money. Ta firma podaje się za oddłużeniową, a oferuję pożyczki.

#8 czereśnia

czereśnia

Nowy użytkownik

• 7 postów

Normalna

Napisany 18 maj 2015 - 12:17

różnie z nimi bywa. niektóre rzeczywiście mogą pomoc wyjść z zadłużenia

#9 Tomek67

Tomek67

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 27 maj 2015 - 13:57

Koleżanka z pracy poleciła mi firmę Conectum. Słyszałam o cod, kmpa, lexperto(centrum dluznika) aczkolwiek gdy usłyszałam cenę za usługę to nie byłam w stanie takich pieniędzy zorganizować. W conectum zaproponowano 200zł - z możliwością rozłożenia na raty - a następnie dostałam pożyczkę na dodatkowe wydatki.

#10 art.czerwinski

art.czerwinski

Nowy użytkownik

• 6 postów

Normalna

Napisany 15 październik 2020 - 14:12

Mnie z Krukiem się udało spłacić