Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka społecznościowa w TrustBuddy.com - opinie, informacje

trust buddy opinie trustbuddy trustbuddy.com pożyczka społecznościowa opinie firma pożyczkowa

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 07 kwiecień 2015 - 15:04


Jednym z najnowszych graczy na polskim rynku pożyczek społecznościowych jest szwedzka firma Trust Buddy. Proponuje ona pożyczki do 2 000 zł, z terminem spłaty do 30 dni. Pożyczki te są udzielane z pieniędzy wpłaconych przez Inwestorów, którzy w ten sposób mogą pomnażać swoje pieniądze. Jak łatwo się domyśleć mogą w ten sposób uzyskać zyski większe niż np. na lokatach bankowych, jednakże istnieje tu ryzyko związane z niespłaceniem pożyczki przez pożyczkobiorcę.

 

trustbuddy.png

 

Kto może otrzymać pożyczkę w TrustBuddy? Każda osoba, która ma 20 lat, ma telefon komórkowy na abonament, konto w banku z dostępem do Internetu i minimalny miesięczny dochód netto w wysokości 1300 zł netto. Podczas rejestracji w bazie danych firmy, należy podać dane z dowodu osobistego, numer telefonu a także przesłać wyciąg z konta bankowego za trzy ostatnie miesiące. Po przesłaniu tych danych, zostaje utworzone konto klienta w TrustBuddy i można już składać wniosek o pożyczkę. Maksymalna kwota dla nowego klienta to 1000 zł, która zwiększa się do 2 000 zł po terminowej spłacie zadłużenia. Jeżeli ktoś odda pieniądze do 14 dni, nie ponosi kosztów związanych z pożyczką, czyli ma pożyczkę za darmo. Przy pożyczce na 30 dni, należy ponieś już koszty, które są jasno określone na samym początku i nie ulegną zmianie przez cały okres kredytowania. Jeżeli nie mamy środków by spłacić pożyczkę w terminie, należy uiścić odpowiednią opłatę i data spłaty zostanie przesunięta.

____________________________________

Skorzystaliście z oferty TrustBuddy.com? - Czekamy na Wasze opinie!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: trust buddy opinie, trustbuddy, trustbuddy.com, pożyczka społecznościowa, opinie, firma pożyczkowa