Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość




Zdjęcie
- - - - -

Jak odzyskać pieniądze od dłużników

dług jak odzyskać pieniądze jak odzyskać dług

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 Mehk

Mehk

  Aktywny użytkownik

 • 16 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 28 lipiec 2013 - 10:17


Jak odzyskać pieniądze od dłużników

Z całą pewnością nikt nie lubi sytuacji, gdy musi czekać na swoje należności. A niestety z taką sytuacją spotkamy się coraz częściej. Kontrahenci nie płacą za towar, na wykonane przez nas usługi itp. Często doprowadza do wiele osób do sporych problemów finansowych, z koniecznością zamknięcia działalności włącznie. Dlatego wszyscy przedsiębiorcy, starają się jak najbardziej zabezpieczyć przed takimi sytuacjami, co ma sprawić, że płatności będą spływały na bieżąco.

Na całe szczęście dzisiaj mamy coraz więcej sposobów, aby chronić się przed ludźmi i firmami, z którymi współpraca może doprowadzić naszą firmę do kłopotów finansowych. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.


Krajowy Rejestr Długów

Krajowy Rejestr Długów, to z całą pewnością jeden z najlepszych „straszaków” dla wszystkich dłużników. Firma nie tylko działa w kierunku do odzyskania długów, ale również prowadzi bazę danych dłużników. Do bazy tej, mogą trafić zarówno wielkie firmy, jak i prywatne osoby, które nie płacą mandatów, rachunków na telefon czy też media. Zazwyczaj już sama groźba wpisania do wspomnianej bazy, sprawia, że dłużnik reguluje swoje zobowiązania a my odzyskujemy nasze pieniądze. Dużym atutem współpracy z KRD jest fakt, że możemy sprawdzić w bazie danych naszych przyszłych klientów. Jeżeli są oni wpisani na „czarną listę”, lepiej nie podejmować z nimi współpracy.

 

KRUK

Firma KRUK to jedna z najbardziej znanych w naszym kraju firm, zajmująca się windykacją i odzyskiwaniem długów. Należności odzyskuje zarówno na terenie Polski jak i poza granicami kraju. Współpracując z firmą KRUK, mamy szanse sprawdzić wiarygodność naszych klientów, szczególnie tych przyszłych. Gdy zaczynamy współprace z KRUK, otrzymujemy „pieczątkę ostrzegawczą”, która ma jednocześnie ostrzegać i informować inne firmy, że mamy możliwość szybkiego odzyskania należności. Jeśli mimo tego nasz kontrahent nie płaci należnych nam pieniędzy, firma KRUK rozpoczyna działania windykacyjne, a dłużnik wpisywany jest do Krajowego Rejestru Długów ERIF



Kaczmarski Inkasso

Kaczmarski Inkasso to firma windykacyjna, która oferuje swoje usługi zarówno osobom prywatnym jak i dużym firmom. Współpracuje ona bardzo ściśle z Krajowym Rejestrem Długów. Windykacja odbywa się za pośrednictwem kilku ścieżek: polubownie, sądownie, jako postępowanie przedegzekucyjne lub egzekucyjne. Współpracując z firmą Kaczmarski Inkasso, otrzymujemy „pieczątkę ostrzegawczą”, mającą służyć jako straszak dla naszych partnerów handlowych.



#2 Windykator

Windykator

  Nowy użytkownik

 • 7 postów
 • LokalizacjaPolska

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 11 listopad 2014 - 18:08

Są też skuteczne firmy windykacyjne, które nie obsługują pakietów wierzytelności (za bilety PKP, czy przeterminowane długi użytkowników operatorów telekomunikacyjnych) jak wyżej wymienione.

Zajmujemy się windykacją długów trudnych, działaniami prewencyjnymi itp.  Działamy skutecznie tylko dla tego że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

 

Pozdrawiam

Artur

www.detektyw.hpu.pl

tel. 607620320



#3 novacash.eu

novacash.eu

  Ekspert

 • 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 18 luty 2017 - 18:18

W jednym poście piszesz że przekazujesz dłużników, w innym że anulowali Ci nakaz zapłaty, zdecyduj się.



#4 amigos

amigos

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 30 wrzesień 2020 - 20:05

firma kruk według mnie jest najskuteczniejsza 



#5 solaris22

solaris22

  Aktywny użytkownik

 • 23 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 06 październik 2020 - 14:37

Kruk będzie najlepszy



#6 lukasz111

lukasz111

  Nowy użytkownik

 • 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 15 październik 2020 - 19:06

moją siostrę windykował hoist, mówiła że spoko, da się dogadać 



#7 markross

markross

  Nowy użytkownik

 • 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 15 grudzień 2020 - 11:56

podpisuję się pod tym, hoist bardzo po ludzku podchodzi 











Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: dług, jak odzyskać pieniądze, jak odzyskać dług