Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Dodatki do kart kredytowych

karta kredytowa

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Marcin

Marcin

    Moderator

  • 264 postów

Reputacja: 6
Normalna

Napisany 29 lipca 2013 - 19:30


Karta płatnicza to niewątpliwie bardzo wygodny sposób na płacenie za zakupy, czy też na wybieranie gotówki w banku. Jest to kredyt w sumie łatwo osiągalny i przy prawidłowym i mądrym użytkowaniu, jest to kredyt darmowy. Jednak dzięki karcie kredytowej, nie zyskujemy tylko i wyłączne pieniędzy z banku. Albowiem banki bardzo często zachęcając klientów do skorzystania z ich oferty, dokładają jeszcze wiele innych ciekawych dodatków.

Najczęstszym dodatkiem do kart kredytowych są pakiety ubezpieczeniowe. Nie dotyczą one jednak samej karty i ewentualnych kłopotów po jej zgubieniu. Banki dla właścicieli kart proponują ubezpieczenie na życie, czy też ubezpieczenie bagażu, albo zwrot kosztów leczenia w szpitalach poza granicami naszego kraju.

Kolejnym dodatkiem, które banki dodają do kart płatniczych to usługi Concierge. Są one związane szczególnie z kartami, wydawanymi dla bardziej zamożnych osób. Dzięki takim pakietom, bank załatwi nam opiekunkę do dziecka, zarezerwuje nam stolik w restauracji, lub wezwie fachowca aby naprawić zepsuty kraj lub gniazdko.

Wiele banków proponuje dla swych klientów programy lojalnościowe, które mają sprawić, że klient używając karty kredytowej, po jakimś czasie osiągnie z tego tytułu korzyści. Możemy więc zbierać punkty, które później wymienimy na nagrody, lub otrzymamy zwrot kosztów, które klient poniósł podczas transakcji.

Jeśli więc zastanawiamy się nad wyborem karty kredytowej, zwróćmy uwagę, na dodatki które oferuje nam bank do swojej karty kredytowej. #2 topbankier

topbankier

    Zasłużony użytkownik

  • 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 14 grudnia 2013 - 08:30

Przyznać muszę, że o dwóch ostatnich opcjach i promocjach nie słyszałem :) Za to zetknąłem się z pierwszym, najpopularniejszym chyba sposobem nagradzania klientów za wyrobienie przez nich karty w danym banku, a mianowicie - ubezpieczeniem karty, które niejednokrotnie jest darmowe, lub też pobierana jest symboliczna opłata, a my już możemy spać spokojniej, gdyż wiemy, że w przypadku zagubienia karty lub jakichkolwiek problemów z nią związanych możemy zwrócić się do banku celem uzyskania rekompensaty. Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: karta kredytowa