Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Pożyczka w Kasomat.pl - opinie, informacje

kasomat.pl opinie opinie o kasomat.pl kasomat forum kasomat opinie forum

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 17 czerwiec 2013 - 16:11


Jedną z pierwszych firm finansowych, które pojawiły się na polskim rynku finansowym jest Kasomat.pl. Już od kilku lat, udziela on niewielkich pożyczek chwilówek, które mogą zaspokoić najpilniejsze potrzeby finansowe. Pieniądze można wykorzystać na dowolny cel, całość formalności, które są wymagane podczas procedury wykonujemy siedząc wygodnie w fotelu. A wszystko dlatego, że pożyczkę otrzymujemy przez Internet.

Kasomat_logo.png

    Firma Kasomat.pl proponuje dla nowego klienta 250 złotych, które należy oddać po maksymalnie 30 dniach. Spłatę pożyczki można odroczyć, po konsulatacjach z przedstawicielem firmy. Gdy ubiegamy się po raz kolejny o pożyczkę, kwota może zostać zwiększona, pod warunkiem, była spłacona w terminie. Procedura związana z pożyczką jest bardzo prosta. Każdy nowy klient, musi podać swoje podstawowe dane osobowe, oraz załączyć fotografię swojego dowodu osobistego. Aby potwierdzić numer rachunku bankowego, po rejestracji należy dokonać przelewu weryfikującego na kwotę 1 zł. Po tych formalnościach, możemy złożyć wniosek. Jest on natychmiast weryfikowany i jeżeli wnioskodawca nie wzbudza zastrzeżeń, pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy. Gdy posiadamy rachunek w jednym z banków, gdzie rachunek ma również i Kasomat.pl, pieniądze błyskawicznie pojawiają się na koncie. Jeśli chcemy pożyczyć gotówkę po raz kolejny, od razu możemy złożyć wniosek, bez podawania swoich danych i ich weryfikacji.

 

    Aby uzyskać pieniądze, nie musimy przedstawiać żadnych dokumentów o naszych dochodach. Tylko w wyjątkowych przypadkach, firma może poprosić o przesłanie wyciągu z banku, lub o zaproponowanie poręczyciela. Zwykle jednak odbywa się bez tych niedogodności. Wnioskodawca nie jest sprawdzany w Biurze Informacji Kredytowej, lecz może być sprawdzany w innych rejestrach dłużników. Z oferty może skorzystać każdy, kto ukończył 18 i nie przekroczył 60 lat.


Zalety pożyczki w Kasomat.pl:

 • szybka decyzja kredytowa,

 • pożyczka bez BIK,

 • brak zgody współmałżonka,

 • duża anonimowość podczas transakcji,

 • brak ukrytych opłat


Wady pożyczki w Kasomat.pl

 • niska kwota o którą możemy wnioskować,

 • konieczność przesłania zdjęcia,

 • firma nie wykonuje przelewów w niedziele,

 • w wyjątkowych przypadkach, wymagane jest zabezpieczenie pożyczki

wniosek.png

____________________________________

Skorzystaliście z oferty Kasomatu? - Czekamy na Wasze opinie!#2 anna

anna
 • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 18 październik 2013 - 09:55

Udzielają szybko pożyczek jak każda firma tego pokroku, jednak koszty są wysokie.#3 moneymaker

moneymaker

  Zasłużony użytkownik

 • 143 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 07 styczeń 2014 - 14:33

Jest to tak w rzeczywistości zdanie, które wykorzystać można przy okazji każdej z firm pożyczkowych, a mówi ono potencjalnemu klientowi bardzo niewiele. Uznać należy bowiem, że ogólnie koszta wzięcia pożyczki w firmie zajmującej się ich udzielaniem są droższe niż ma to miejsce w przypadku banków. Niemniej jednak brak ingerencji w BIK oraz szybkie wydawanie decyzji kredytowej to już czynniki świadczące o rzeczonej firmie jak najbardziej pozytywnie i sprawiające, że chce się skorzystać z jej usług :)Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście