Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Gdzie wziąć kredyt?


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 krzysztof.c

krzysztof.c

  Aktywny użytkownik

 • 32 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 09 czerwiec 2015 - 22:28

Cześć. Czy pracując w Danii bardziej opłaca mi się zaciągnąć kredyt tam, czy może lepiej w Polsce? Gdzie mi się to bardziej opłaci? Pracuję od kilku lat w Danii legalnie- około 1700 Euro miesięcznie. Co zrobić z tym fantem?#2 indi10

indi10

  Aktywny użytkownik

 • 46 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 16 czerwiec 2015 - 22:12

A jaki kredyt potrzebujesz? Zwykły gotówkowy? Słyszałem, że banki robią jakieś problemy ludziom, którzy pracują właśnie w Danii- najczęściej jest tak, że kredyt powinieneś wziąć w walucie w jakiej zarabiasz, a mało jaki bank obsługuje korony duńskie. Więc może lepiej byłoby po prostu zaciągnąć kredyt tam? Jeżeli masz stabilną sytuację, a pewnie masz skoro pracujesz legalnie, to nie powinieneś mieć problemu z otrzymaniem kredytu.#3 Kondziu

Kondziu

  Aktywny użytkownik

 • 44 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 24 czerwiec 2015 - 22:32

Oczywiście, że w Danii. Chyba nie ma tam aż tak strasznych warunków, że nie otrzymasz kredytu? Sam piszesz, że pracujesz tam od kilku lat i to legalnie, także jakieś miejsce musisz tam mieć-nie wiem czy jest tam coś takiego jak nasz meldunek. W każdym bądź razie w związku z tym banki powinny wiedzieć już, że jesteś rzetelnym klientem. W Polsce faktycznie możesz mieć problem z otrzymaniem kredytu. Banki niechętnie przyznają je osobom pracującym za granicą. A na pewno formalności będzie znacznie więcej.