Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Konsolidacja kredytu osoby spokrewnionej

Konsolidacja

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Eska

Eska

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 03 sierpień 2013 - 20:30

Witajcie, prosiłabym Was o informację, czy da się zrobić taką konsolidację kredytów, żeby połączyć kredyt mój i mojego chłopaka (oboje mammy ok 35 lat) w jeden? Mieszkamy razem już od sześciu lat, ale bez ślubu. Mamy dziecko. Banki udzielają takich kredytów?

#2 jaqbaq

jaqbaq

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 03 sierpień 2013 - 20:38

Nie ma takiej możliwości. Tzn. eurobank ma ostatnio taką akcję, że można brać kredyt hipoteczny z osobą niepokrewnioną, ale tam zachodzi przypadek łączenia dochodów, a u was jest łączenie kredytów. No chyba że by wziąć właśnie pod hipotekę, wtedy skoro oboje będziecie wnioskodawcami, to  i wasze kredyty będzie się dało połączyć.

#3 Eska

Eska

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 05 sierpień 2013 - 17:34

Dzięki za tak szybką  odpowiedź, ale my nie chcemy po pierwsze brac kredytu pod hipotekę (bo nie mamy na siebie żadnego domu), a poza tym nie chcemy łączyć dochodów, bo mój chłopak dochodu nie ma – stracił pracę niedawno. Czyli kredyt brałabym tylko ja.

#4 MaciejWawa

MaciejWawa

Aktywny użytkownik

• 25 postów

Normalna

Napisany 06 sierpień 2013 - 07:16

Tak to na pewno się nie da. Ale po co tak kombinować? Weź normalnie kredyt konsolidacyjny tylko swojego kredytu i dobierz taką kwotę, która pozwoli ci spłacić w całości kredyt chłopaka – proste.

#5 Eska

Eska

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 06 sierpień 2013 - 11:50

No tak, ale właśnie bank mi nie chce dac odpowiedniej kwoty na to, zebym mogła dobrać sobie jeszcze te 15 tys. (bo tyle kredytu ma na siebie mój chłopak). W banku powiedzieli nam, że tylko przy konsolidacji mogłabym o tyle powiększyć ten nowy kredyt.